Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Už ką balsuos medžiotojai?

Turinys:

Jau ne už kalnų rinkimai į Lietuvos Respublikos seimą, kurie įvyks 2020 spalio 11 dieną. Politinis aktyvumas po mažu įgauną pagreitį, o politikai visomis įmanomomis priemonėmis stengiasi į save atkreipti dėmesį ir patraukti rinkėjų palankumą.

Vis dažniau diskutuojama už ką atiduoti savo balsą ir kas tas tinkamiausias pasirinkimas. Lietuvoje yra apie 30 tūkstančių medžiotojų, o jeigu dar priskaičiuotumėme miškininkus ir medžioklei prijaučiančius, tuomet tai galėtų sudaryti ir apie 200 tūkst. Lietuvos gyventojų. Keista, kad tokia didelė visuomenės dalis neturi tinkamo atstovavimo Lietuvos Respublikos seime ir tik pavieniai seimo nariai kartais išdrįsta ginti medžiotojų interesus.

Nusprendėme atlikti medžiotojų apklausą ir išsiaiškinti kokios nuomonės vyrauja medžiotojų tarpe. Šis balsavimas anonimiškas.

[totalpoll id=”34632″]

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 33

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

  • Algimantas Kamičaitis
    Posted 2020.08.27 at 11:22

    Belieka apgailestauti, kad nežinome politinių partijų ir jų vadovų požiūrio į medžioklę. Žurnalo “Medžiotojas ir meškeriotojas” 2016 m. Nr 5 p. 6-13 skelbti duomenys jau senstelėję. Taigi, vėl eisime kaip avinai, dairydamiesi kur naujesni vartai… Gal pamiršome, kad kiekvienas valstietis žino, kad avinus ne tik galima, bet ir reikia kirpti. Po ankstesnių rinkimų buvo siūloma mokestį už faunos naudojimą didinti ketveriopai. Bijau, kad vėl po rinkimų paaiškės, kad svarbiausias naujo Seimo uždavinys – pertvarkyti medžioklės plotus, didinti medžiotojų mokesčius ir t.t. Po kokia šluota šiandien lindi skaitlingos medžiotojų organizacijos, šiaip jau besivaržančios, kuri geriau atstovauja medžiotojų interesus?A

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą