Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Taurusis elnias brakonieriui kainuos automobilį ir iki 8 tūkst. eurų

Rugpjūčio 14-osios naktį Šalčininkų aplinkosaugininkams pranešta, kad policijos pareigūnai patikrino šalikelėje stovintį automobilį ir priekaboje rado negyvą tauriojo elnio patiną.

Nedelsdami į vietą nuvykę Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai nustatė, kad taurusis elnias sumedžiotas draudžiamu medžioti laiku.

Sulaikytas asmuo teigė, kad vienas medžiotojų iš bokštelio paleido šūvį ne į suplanuotą sumedžioti šerną, o į tauriojo elnio patiną. Vėliau gyvūną pakrovė į automobilinę priekabą ir gabeno doroti.

Šalčininkų aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustatė, kad tauriojo elnio patinas sumedžiotas prieš pat vidurnaktį viename Rūdninkų girios medžioklės ploto vienete. Asmuo, padaręs aplinkosauginį pažeidimą, nustatytas ir pradėtas tyrimas.

Iš asmens paimti pažeidimo padarymo įrankiai: graižtuvinis šautuvas su optiniu taikikliu, transporto priemonė su priekaba, kurioje buvo gabentas taurusis elnias. Taip pat paimtas medžioklės bilietas.

Už tokio pobūdžio administracinį nusižengimą pažeidėjui gresia bauda nuo 800 iki 1800 eurų, o už neteisėtai sumedžiotą tauriojo elnio patiną teks atlyginti žalą aplinkai, kuri siekia 6099,21 eurų.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 45

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

 • Egis
  Posted 2020.08.20 at 18:40

  Čia nauja elnią iš aukciono už tiek nupirko

 • .
  Posted 2020.08.19 at 18:31

  bauda centu tikslumu.. cia aukciono tokia verte?…

  10
  1

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą