Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tauragės rajone trys brakonieriai sprukdami pametė ginklą

Turinys:

Penktadienio naktį, apie 00.31 val. Tauragės rajone, Trūkiškės kaimo miške trys nepažįstami vyriškiai brakonieriavo. Pamatę medžiotojus pasišalino ir bėgdami pametė šaunamąjį ginklą „Remington 32 Short“, kuris buvo be identifikacinio numerio.

Ginklas yra perdirbtas šaudyti mažo kalibro 5,6 mm šoviniais. Šaunamojo ginklo spynoje rastas vienas 5,6 mm kalibro neiššautas šovinys.

Įtariamieji neblaivus (1,02 prom.) 52-ejų vyras, 57-erių vyras ir neblaivus (2,66 prom.) 34-erių vyras uždaryti į areštinę.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 22

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

6 Komentarai

 • Kostas
  Posted 2020.06.11 at 14:33

  Gerbiamieji, valstybės įstatymai dabar tokie, kad brakonieriaus negali nė sulaikyti ir atimti ginklą – pripaišys savivaldžiavimą. Aš galiu su šautuvu eiti per svetimus plotus ir, jei sustabdys, pasakysiu, jog pasiklydau. Iš miško važiuojančios mašinos su brakonieriais nesustabdysi. Visi mūsų klube „Kontaučių“ (Plungės r.) daromi reidai yra tik bandymas atbaidyti brakonierius, bet nauda maža. Prieš kelis metus, regis Telšiuose, medžiotojas girininkas sulaikė brakonierių, tai kol vyko tyrimas žmogus kelis metus negalėjo medžioti. Savo plotus kiekvienas medžiotojų kolektyvas saugoja ir nenori, kad juose būtu brakonieriaujama – tegu tik bus tam tinkami įstatymai.

  1
  1
 • medžiotojas
  Posted 2020.06.09 at 10:39

  sulaikyti asmenys galimai brakonieriavę turi vardus ,pavardes , gyv. vietas darbovietes , man visai neidomu kiek jiems metų , man įdomu kas jie tokie . Nurodant pavardes ,vardu , pastariesiems vargu ar pavyktų išvengti atsakomybės , kada visuomenė žinotų kas jie tokie , o 50,40 ar 25 m. vyrai laisvai tą gali padaryti ir pėdsakų neliks.

 • Pilietis
  Posted 2020.06.08 at 23:12

  Baudos didelės, valgyt tikrai visi turi, bet noras nelegaliai papiškint niekur nedingsta. Nežinau kaip kituose rajonuose, bet Lazdijų rajone vyrauja visiškas nebaudžiamumas brakonierių atžvilgiu. Jų niekas negaudo, nes nėra kam. Medžiotojai realiai nieko negali padaryt daugiau, nes gamtos apsaugos impotentam brakonierių vardai, naudojamų mašinu numeriai yra visiškai nereikšminga informacija….
  Ir kaip gali paskui gerbti gamtos apsaugos inspektorių, kai jis viso labo gali reido metu patikribti žvejo ar medžiotojo bilietą….
  Šitie impotentai neturi už ką net nuvažiuoti tinklo ištraukti su nurodytom kordinatėm….
  Žaliūkai valdžioj tai gamtos apsaugai Amen….

  5
  1
 • Saulius
  Posted 2020.06.08 at 11:47

  Dabar laisve brakonieriams.vyriausybe sumazino gamtos apsaugos darbuotoju skaiciu.pilnos upes ir ezerai tinklu,atsigavo kilpininkai.nera kam ju gaudyt.

  11
  5
 • Deividas Staponkus
  Posted 2020.06.08 at 11:33

  Kada jie nustos brakonieriauti… Atrodo baudos didelės ir pagauna dažnai, bet vistiek žmonės tą patį daro…

  14
  4
 • Tomas
  Posted 2020.06.08 at 11:27

  Prisižaidė, tikėsimės teisėsaugos institucijos savo darbą padarys iki galo.

  10
  8

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą