Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Į svetimą plotą įsibrovusiam medžiotojui gresia rimti nemalonumai

Turinys:

Aplinkos ministerijos Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) pareigūnai praėjusią savaitę gavo pranešimą, kad medžiotojų būrelio „Staneliai“ medžioklės plotuose medžioja svetimi asmenys. Ši informacija netrukus pasitvirtino.

Medžiotojas A. Z. (gim. 1973 m.) sulaikytas medžioklės plotuose Nešukuočių k., Paukštakių sen., Plungės r. Teisintis, kad šiuose plotuose ne medžiojo, o tik vaikštinėjo, pažeidėjui nepavyko, mat su savimi jis nešėsi medžioklinį kombinuotą šautuvą, kuris nebuvo įdėtas į dėklą. Vyras teigė į Plungės rajoną atklydęs iš greta esančio medžioklės ploto Telšių rajone.

Medžioklė svetimame medžioklės plote be medžioklės ploto savininko sutikimo yra grubus Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių pažeidimas. Pažeidėjas gyvūnų sumedžiojęs nebuvo, tad jam surašytas protokolas pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 85 str. 5 d. Bylos medžiaga perduota Plungės rajono apylinkės teismui, kuris priims nutarimą ir pažeidėjui skirs nuobaudą. Vyrui gresia bauda nuo 579 iki 1448 eurų ir teisės medžioti atėmimas nuo vienerių iki penkerių metų.

www.am.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą