Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Šv. Huberto minėjimo šventė Raudonės pilyje

Turinys:

Lapkričio 5 d. (sekmadienį) 11 val. 00 min.  Raudonės pilyje Jurbarko r. vyks Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos organizuojama respublikinė Šv. Huberto minėjimo šventė.

Šiemet šventės dalyvių laukia išskirtinė programa, kurioje medžiotojai ugdys bendruomeniškumą, demonstruos socialinį jautrumą dalyvaujant aukojimo akcijose, vaišins ir dalinsis žvėrienos skoniais, supažindins tauriųjų elnių skleidžiamais garsais, palaikys tvarumą medžioklės reikmenų ir inventoriaus naudojimo srityje, demonstruos santykius su savo augintinais, medžioklės palydovais – šunimis, įtrauks vaikus ir renginio dalyvius į medžioklės pažinimą per naujas patirtis, edukacijas, seminarus ir kitas įtraukiančias veiklas. 

Kviečiame visus atvykti į Raudonės pilį paminėti Šv. Huberto – medžiotojų globėjo dieną. Informuokite apie šį renginį savo artimuosius, kolegas, draugus ir bičiulius, pažįstamus medžiotojų kolektyvus ir pakvieskite aktyviai dalyvauti. Patys atvykite ir kitų paprašykite, kad šventės dalyviai būtų pasipuošę šventinėmis medžioklinėmis uniformomis ir atsivežtų savo draugijų, būrelių ir klubų vėliavas. O svarbiausia – atsivežkite gerą nuotaiką.

Laukiame visų Jūsų su šeimomis, artimaisiais, kolegomis, draugais ir bičiuliais.
Iki malonaus susitikimo šventėje!

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.8 / 5. Balsavo: 15

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

 • Alantas
  Posted 2024.01.26 at 10:33

  Virtuvė yra vieta, kur susitinka ne tik šeimos nariai, bet ir įvairios gamtos jėgos – ugnis, vanduo, šiluma ir šaltis. Būtent todėl virtuvės erdvė reikalauja patogių ir ištvermingų baldų, kurie būtų pasiruošę išlaikyti virtuvės bandymus ir eksperimentus. Tokius baldus siūlo ALANTAS – mūsų sukurti ir pagaminti virtuvės baldų komplektai jau atsidūrė tūkstančiuose Lietuvos namų.

  Mūsų virtuvės komplektai yra klientų poreikių įkūnijimas, į kurį įnešame pačias naujausias technologijas ir kokybiškas medžiagas iš patikimų tiekėjų. Siekdami sukurti išskirtines interjero erdves, turtingas skirtingomis tekstūromis, spalvomis ir medžiagomis, dirbame su įvairiausių rūšių medžiagomis ir nuolat ieškome rinkoje pasirodančių naujovių. Mes įgyvendiname įvairius laikymo sprendimus, integruojame buitinę techniką ir padedame kurti tokią virtuvės erdvę, kurioje ne tik malonu gaminti, bet ir paprasta palaikyti tvarką.
  https://alantas.lt/virtuves-baldai/
  Insdustrinės virtuvės

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą