Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sulaikė asmenį, medžiojusį su naktinio matymo priedėliu

Turinys:

Per reidą Marijampolės rajone Aplinkos apsaugos departamento Imuniteto tarnybos ir Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai sulaikė medžiotoją, medžiojusį draudžiamu būdu – prie optinio taikiklio prisitaisiusį naktinio matymo priedėlį.  

Per patikrinimą nustatyta, kad medžiotojų klubo „Amalva“ medžiotojas S. P. naudojo draudžiamus medžioklės įrankius – prie jam priklausančio ginklo optinio taikiklio buvo prisitaisęs naktinio matymo priedėlį, kurį per patikrinimą nuo aplinkosaugininkų slėpė bate.

Tiesa, medžiotojo noras apgauti pareigūnus nepraslydo aplinkosaugininkams pro akis. Tikrinant medžiotoją šis draudžiamas įrankis buvo aptiktas.

Iš asmens paimtas šautuvas, medžiotojo bilietas ir bus surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal ANK 290 str.

Už šiurkštų medžioklės taisyklių pažeidimą asmeniui gresia administracinė bauda nuo 600 iki 1700 eurų, medžioklės įrankių ir priemonių konfiskavimas bei teisės medžioti atėmimas nuo vienų iki penkerių metų.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 2.9 / 5. Balsavo: 26

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

3 Komentarai

 • ME0
  Posted 2020.12.30 at 12:09

  Termovizoriai galimi, naktiniai ziuronai galimi, povandenines kameros galimos, ekolotai, sonarai irgi galimi. Tai kodel naktiniams prietaisams ar optikoms draudimas galioja. Tad uzdrauskime ir auksciau mano isvardintu prietaisu eksploatacija. Ir aplamai, kiek girdejau, jau daug kas naudojasi siais prietaisais, aisku tik ne eiliniai medziotojai.

 • Pilietis
  Posted 2020.12.27 at 15:45

  gal ponas GENTVILAS jaunesnysis,ryšis priimti tinkama sprendimą,dėl naktinio matymo prietaisų….

  13
 • LATVIS
  Posted 2020.12.23 at 18:37

  durniai lietuviai, pas mus seniai tai leidžiamas prietaisas. Ir vokiečiai žvengia, kokie atsilikę tie lietuviai. Visiškas atsilikimas ir absurdas. Įteisinkint tuos naktinio matymo prietaisus ir nereikęs gaudyti ir medžiotojai nenukentės.

  52
  1

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą