Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sučiuptas kilpininkas

Turinys:

2015 m. gruodžio 9 d. Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai organizavo reidą Varėnos r. Reido metu, apie 11 val., miške, netoli Kazimieravo kaimo, buvo pastebėtas įtartinas pilietis, kuris galimai medžiojo su draudžiamais medžioti įrankiais.

Kaip vėliau paaiškėjo, pil. R. P. tikrino pastatytas kilpas ir spąstus gyvūnams gaudyti. Pažeidėjas buvo pastatęs aštuonias kilpas ir vienus spąstus, kuriuose sugavo mangutą ir lapę. Kad prisiviliotų gyvūnus, pažeidėjas prie spąstų buvo palikęs negyvą kėkštą. Pil. R. P. sučiuptas nusikaltimo vietoje ir nors iš pradžių bandė neigti savo neteisėtą medžioklę, tačiau priremtas įrodymų prisipažino.

brakonierius 2

Pažeidėjui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal LR ATPK 85 str. 7 d. Už šį pažeidimą numatoma bauda nuo 579 iki 1737 eurų su pažeidimo įrankių konfiskavimu. Kilpininkui nemalonumai tuo nesibaigė, nes atlikus jo gyvenamosios vietos ūkinių pastatų apžiūrą rasta 5 kilpos ir vieni spąstai gyvūnams gaudyti, manguto ir keturių lapių kailiai, bei draudžiamas ne mėgėjų žvejybos įrankis – statomas tinklas. Surinkta administracinės bylos medžiaga perduota Varėnos r. apylinkės teismui.

Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos informacija

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą