Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stirninų medžioklė (žvalgyba)

Turinys:

Stirninų medžioklė yra viena mano mėgstamiausių, todėl kiekvienais metais aš laukiu sezono pradžios su nekantrumu.

Šiais metais kilo mintis, parodyti kaip aš medžioju stirninus pradedant nuo žvalgybos, įrangos pasirinkimo, pačios medžioklės ir viliojimo. Manau idėja nebloga ir tikiuosi jums bus įdomu.

Taigi pradėkime nuo pradžių. Pirmas stirninų medžioklės etapas pas mane yra žvalgyba. Todėl nuo balandžio pirmos aš imu kamerą ir žiūronus į rankas, ir važiuoju į medžioklės plotus ieškoti trofėjinio stirnino.

Paprasčiausias stirninų žvalgybos būdas yra apvažiuoti visas pamiškes, o geriausias būdas, jei yra galimybė, įsitaisyti  tokioje vietoje kur matysite didelį plotą ir nereikės lakstyti. Stebėjimui iš vienos pozicijos nepakeičiamas daiktas yra stebėjimo vamzdis. Nuoroda į stebėjimo vamzdį štai čia, kad žinotumėte apie ką aš kalbu.

Mano naudojama kamera, taip pat tinka stebėjimui, tačiau tai kaip ir atsarginis variantas jei neturite geresnės įrangos ir kamera turi vieną didelį minusą – prieblandoje sunkiai ką su ja pamatysite. Nuoroda į kamera štai čia

Manau, prieš sezoną pasipraktikuoti bus visiems ne pro šalį, todėl šiame video sunumeravau aptiktus stirninus, o jūs išsakykite savo nuomonę šio straipsnio komentaruose pagal stirnino numerį: amžių, ar turi selekcijos požymių, kurį stirniną rinktumėtės medžioklei.

Tai ką, žiūrim video ir laukiu Jūsų komentarų! 🙂


Autorius: Deividas Staponkus
Nuotrauka: Danas Butkus
Kopijuoti ar kitaip platinti čia pateiktą turinį be mūsų sutikimo draudžiama!

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 1

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

  • Medžiotojas
    Posted 2021.06.05 at 11:41

    Pirmas, manau 4 – 5 metų, veislinis, antras prastas gal trečiais ragais, gal ketvirtais, galima medžiot, trečias puikus brandus ožys, ketvirtas jaunas, gali gyvent, penktas, sakyčiau, brandus, tik nesimato kokia situacija su šakom. Jeigu trumpos, reikėtu sumedžiot.

  • Medžiotojas
    Posted 2021.06.05 at 11:08

    Nu sušikot formatą visiškai, nors jau šriftą paryškinkit. Video dar nežiūrėjau.

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą