Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stirninų medžioklė su viliokliais rujos metu

Stirninų medžioklė kiekvienais metais vis labiau populiarėja, todėl daugelis medžiotojų su nekantrumu laukia stirninų medžioklės sezono pradžios. Stirninai nebėra licencijuojami, todėl medžiotojų klubai patys sprendžia kiek ir kokių stirninų sumedžioti. Stirninų medžioklės sezono pradžioje reikėtų stengtis sumedžioti selekcinius individus, kad jie nedalyvauti rujoje ir nepaliktų palikuonių su prastais genais, o rujos pabaigoje jau galima ieškoti svajonių trofėjaus.

Šiame straipsnyje pasidalinsiu praktiniais patarimais, kaip prisivilioti brandžius stirninus rujos metu, kaip išsirinkti tinkamiausią vilioklį, kur ir kada ieškoti stirninų.

Žinau, kad nemėgstate ilgų straipsnių todėl pasistengsiu viską išdėstyti trumpai ir aiškiai. Noriu atkreipti, kad šiame straipsnyje aš remiuosi į savo asmeninę patirtį stirninų medžioklėse. Nuo tada kaip pradėjau domėtis stirninų medžioklėmis juos viliojant su viliokliais, perskaičiau ne vieną straipsnį, peržiūrėjau daugybe video, tačiau pasigesdavau konkrečios informacijos.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 2.8 / 5. Balsavo: 26

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą