Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sodyboje apsigyvenę du šerniukai į mišką grįžti nebenorėjo

Penktadienį, rugpjūčio 21 d., į Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos inspekciją kreipėsi  Dabrupinės medžiotojų būrelio pirmininkas dėl viename Tauragės rajono kaime laikomų šerniukų.

Į nurodytą sodybą nuvykę AAD, medžiotojų būrelio ir VMVT Tauragės departamento atstovai kieme pamatė kartu su šuniukais vaikščiojančius šerniukus.

Pagalbos dėl laukinių gyvūnų paprašė pati sodybos šeimininkė. Ji papasakojo, kad liepos pradžioje per liūtį į kiemą užklydo du šerniukai. Garbaus amžiaus moteris iš gailesčio šerniukus pašėrė ir nuo to laiko jie į sodybą ėmė atbėgti nuolat. O paskutiniu metu gyvūnai liovėsi eiti į mišką ir pradėjo knisti daržą.

Kad šerniukai negrįžtų į sodybą, juos nuspręsta išgabenti kuo toliau. Gyvūnai paleisti Dabrupinės medžiotojų būrelio plotuose, prie įrengtos žvėrių šėryklos.

AAD primena, kad apie sužalotus, į gyvenvietes ar miestus užklydusius laukinius gyvūnus galima pranešti Gyvūnų globėjų asociacijai, medžioklės plotų naudotojams, skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba tiesiogiai AAD telefonu 8 (5) 273 2995.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 14

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą