Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Šernų populiacijos kontrolė ir naktiniai taikikliai

Turinys:

Europos komisija ragina Lietuvą imtis papildomų priemonių dėl afrikinio kiaulių maro kontrolės ir rekomenduoja medžiotojams leisti naudoti naktinio matymo taikiklius šernų medžioklėje. Šį klausimą Lietuvos Seimas svarstys šio rudens sesijoje.

Miske.lt
Deividas Staponkus

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

3 Komentarai

 • S
  Posted 2019.08.24 at 23:13

  Esu medziotojas neturiu naktinio taikiklio ir jei ir leis nesiruosiu jo isigyti. Laimikiais tikrai nesiskundziu- medzioju ir sumedzioju. Kai sutemsta eini namo arba lauki pakylancio menulio ar sniego kaip kokios sventes. Tame ir jauciu malonuma kai turi daugiau kliuciu sumedzioti savo laimiki.
  Antras dalykas mano ir nemazai kitu nuomone dauguma zmoniu kisimusi i gamta duoda daznai priesinga rezultata nei tikimasi. Viesa paslaptis kad ne vienas burelis tyliai ignoruoja raginimus naikinti sernus ir isvis ju laikinai nemedzioja ir pas juos situacija gereja tikrai neleciau nei pss tuos kurie intesyviai medziojo sernus

  11
  15
 • Lietuvis
  Posted 2019.08.24 at 19:06

  Paprastoje medžioklėje, kurioje sumedžioti žvėrį tikslas yra,tačiau yra ir kiti tikslai -pabendrauti,pabūti gamtoje ir pan.Šernų medžioklė išskirtinė tikslas sumedžioti(sunaikinti)šerną kaip galimą AKM platintoją sėkmingai medžioklei reikalingos papildomos priemonės.

  15
  10
 • Viktoras
  Posted 2019.08.23 at 16:16

  O tai bent naujiena gal gali gale atsipeikes mūsų klerkai kurie nenorėjo suprasti mūsų medžiotojų gerai kad nors Briuselio rekomendacijos paveiks jų kvailas galvas prieš Briuselio valdžia jie nepasokines Valio ! Briuseliui

  43
  17

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą