Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sekmadieninės šaudymo varžybos

Turinys:

Organizacinės naujovės
Sekmadieninių varžybų maratonas apjungia visas 2013 metais vyksiančias Sekmadienines varžybas, vertina jose dalyvavusių šaulių rezultatus ir išrenka geriausiai per metus pasirodžiusius šaulius atskirose kategorijose. Kiekvienose Sekmadieninėse varžybose šauliai varžosi savo kategorijose ir pretenduoja į tos datos varžybų prizinį fondą. Sekmadieninių varžybų datos yra paskelbtos svetainėje www.ShootingClub.lt tačiau jos gali ir keistis – atšaukiamos dėl blogų oro sąlygų ar kitų priežasčių, galima ir padidinta varžybų apimtis. Visi kurie pageidauja gauti savalaikę informaciją sms -u apie varžybų organizavimą ar atšaukimą turi perduoti šį pageidavimą elektroniniu paštu info@medziotojusostine.lt nurodant savo vardą, pavardę ir telefono numerį. Negaunantys sms pranešimų apie varžybas, informaciją turi tikslintis asmeniškai. Organizatoriai pasilieka sau teisę atšaukti varžybas prieš 24val. iki numatyto jų laiko, kitaip neinformuodami dalyvių kaip tik sms žinutėmis.

Nauja kategoriją medžiotojams
Atsižvelgiant į augantį varžybų populiarumą ir medžiotojų susidomėjimą bei aktyvų dalyvavimą jose, šiais metais įvedėme papildomą šaulių kategoriją. Kaip ir praėjusias metais šauliai varžysis „Sportininkų“ A, B, C grupėse (šauliai skirstomi pagal Lietuvos medžioklinio šaudymo federacijos patvirtintą 2013 m. reitingų sąrašą), „Medžiotojų“ kategorija dalinama į dvi dalis, pavadinom jas „Medžiotojai fanatikai“ ir „Medžiotojai mėgėjai“. Medžiotojų „Fanatikų“ grupėje 2013 metais varžysis visi medžiotojai, kurių pataikymo vidurkis 2012 metais sekmadieninių varžybų metu buvo 60% ir didesnis (Sąrašas pridedamas). „Sportininkų“ grupėje šauliai vertinami 100 taikinių užduotyse, „Medžiotojų“ 50 taikinių. Sekmadieninėse varžybose galimas neribotas (neviršijant šaudyklos darbo ir varžybų nustatyto laiko) užduočių kartojimas, užskaitai imamas geriausias šaulio dienos pasirodymas.

Padidinome varžybų prizinį fondą iki 30.000 Lt
Kiekvieną sekmadienį visose kategorijose išaiškinami taikliausi šauliai, atitinkamai juos apdovanojant – „Sportininkai“ A,B,C grupėse už I vietą gauna 150vnt. šovinių, II vietą 100vnt. šovinių, III vietą 50vnt. šovinių; „Medžiotojai Fanatikai“ ir „Medžiotojai Mėgėjai“ abiejuose kategorijose atitinkamai I vieta 100vnt. šovinių, II vieta 50vnt. šovinių, III vieta nemokamas startas sekančiose (šaulys turi sudalyvauti sekančiose varžybose, prizas kitam asmeniui ir kitai datai neperkeliamas) Sekmadieninėse varžybose. Visi šie apdovanojimai skiriami kiekvienai kategorijai su sąlyga, kad joje tą dieną varžosi ne mažiau kaip 6 šauliai (2012 metais buvo 5!). Kiekvienų varžybų metu šauliai gali pasikviesti savo kolegas sudalyvauti varžybose nemokamai „Medžiotojų“ užduotyje (50taik.). Šiais metais tam yra nustatytos atitinkamos sąlygos – svečias turi būti nedalyvavęs jokiose šaudyklos Medžiotojų sostinė rengtose varžybose, atvykti ir varžybose dalyvauti su jį pakvietusiu šauliu. Nemokamas svečių dalyvavimas vienų varžybų metu negali būti didesnis kaip 2 žmonės. Šaulys norintis atsivežti svečią nemokamai sudalyvauti varžybose turi juos užregistruoti www.ShootingClub.lt puslapyje, pastabose nurodant, kad svečias už varžybas nemokės.
Taigi kiekvienų Sekmadieninių varžybų prizinis fondas yra 1000Lt (A,B,C grupėse 900vnt. šovinių prizo vertė 630Lt; Medžiotojų dviejose grupėse 300 vnt. šovinių ir 2 nemokami startai, prizo vertė 290Lt; dviejų svečių nemokamas dalyvavimas varžybose, prizo vertė 80Lt), metinis planuojamų surengti Sekmadieninių varžybų prizinis fondas 18 sekmadienių po 1000Lt viso 18.000Lt. Jums belieka tik atvykt ir susirinkti prizus .

Kaip ir 2012 m., šiais metais apibendrinus visų metų sekmadieninių varžybų rezultatus bus apdovanojami Sekmadieninio maratono 2013 geriausiai pasirodę dalyviai visose kategorijose, atitinkamai už I vietas įteikiant 500vnt. šovinių, atminimo dovaną ir medalį, už II vietas įteikiant 300vnt. šovinių, atminimo dovaną ir medalį, už III vietas įteikiant 200vnt. šovinių, atminimo dovaną ir medalį. Bendras,15 šaulių , apdovanojimo prizinis fondas yra 5700 Lt!

Renkant nugalėtojus šiose kategorijoje bus atrenkami geriausi 9 (šis skaičius gali būti keičiamas) šaulio rezultatai iš visų varžybų (2013 ruošiamasi suorganizuoti 18 varžybų), tačiau tikslesnis užskaitai imamas varžybų rezultatų skaičius bus patikslintas antroje metų pusėje, kai bus aišku kiek realiai pavyks suorganizuoti renginių (t.y. jei pavyks surengti tik 10 varžybų kaip 2012 m. tai atrinksime 5 geriausius šaulio varžybų rezultatus, jei pavyks suorganizuoti 20 varžybų vertinsime 10 ir pan.).

Dar viena gera žinia! Norėdami jus paskatinti aktyviau dalyvauti mūsų varžybose, įsteigėme papildomus prizus, kuriuos, tikimės laimės nuosaikiausi šauliai ir Medžiotojų sostinės fanai. Kiekvienoje kategorijoje (jų yra 5) Sekmadieninio maratono 2013 dalyviai bus apdovanojami visose kategorijose po 3 šaulius kurie surinks absoliučiai daugiausia taškų t.y. bus sumuojami visų varžybų geriausi užskaitiniai rezultatai. Siekiant, kad prizai neatitektų į vienas (supermenų ) rankas, I-II-III vietų nugalėtojai šioje nominacijoje nedalyvaus. Kiekvienoje kategorijoje trims, daugiausia taškų surinkusiems šauliams (viso 15 šaulių), bus įteikta po dėžę šovinių (250vnt.). Taigi papildomas prizinis fondas yra 2800 Lt. Tikėtina, kad šiuos prizus laimės tie kurie pradės rinkti taškus jau nuo pirmų varžybų ir jose dalyvaus nepaisant blogo oro, žmonos kaprizų, sekmadieninio tingulio ir dar visokių negandų .

Taigi bendras šiais metais Sekmadieninio maratono 2013 prizinis fondas yra 18000Lt+5700Lt+2800Lt…viso 26500Lt, …dar už 3500Lt sodyboje „Medžiotojų sostinė“ metų pabaigoje bus surengtos vaišės šauliams dalyvavusiems varžybose ir iškilmingas nugalėtojų apdovanojimas, taigi net 30.000Lt yra rezervuota Jums, kviečiame juos atsiimti!

Registraciją į varžybas rasite www.shootingclub.lt svetainėje.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą