Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Seime pritarta naktinio matymo taikiklių naudojimui medžioklėje

Turinys:

Sveikiname Medžiotojus ir Medžiotojas judant civilizuotos Europos link, o Seimo narius su šiuo racionaliu sprendimu. Dabar laukiame Lietuvos Respublikos Prezidento galutinio sprendimo.

Einame teisingu keliu ir džiugu, kad po ilgo laiko medžiotojų balsas vėl yra girdimas. Dėkojame visiems už palaikymą ir judame pirmyn kur mūsų laukia dar daug svarbių projektų ir pokyčių!

Atnaujinome politikų reitingus, kuriuose aiškiai matosi kurie iš jų palaiko medžiotojus, o kurie ne mūsų barikadų pusėje.

Tikimės šie reitingai padės medžiotojams apsispręsti kitų metų Seimo rinkimuose už kurį kandidatą atiduoti savo balsą. Į medžiotojų pusę stojo ir politikai iš kurių to net gal būt nelaukėme, bet kaip matome gyvenime būna visko.

Dar kartą dėkojame už palaikymą, dabar laukiame Prezidento žodžio ir ruošiamės metų šventėms!

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 34

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

6 Komentarai

 • Gedas
  Posted 2023.12.20 at 19:33

  +~ 90000 balsu ir netures jei vetuos.

 • Vladas
  Posted 2023.12.17 at 19:57

  O kada galutinis prezidento sprendimas gal kas žinot?!

 • Stasys
  Posted 2023.12.15 at 11:16

  Trumpai ir atvirai. Nemaža būrelių tikrai toleruoja medžioklę apšviečiant netik šernus. Tamsiu paros metu medžioja elninius žvėris apsišviesdami ir niekam tai nerūpi. Nerūpės ir kai naktiniai atsiras, o kas ten sukontroliuoti gali, tik patys save, taigi tolerancijos lygis manau bus tas pats, o gal net išaugs nes rizika sumažės apsišviesti. Sveikinu seimo narius ir dėkojam.

  6
  3
 • Medžioklis
  Posted 2023.12.15 at 00:16

  Pagarba visiems palaikiusiems, ypač Petrošiui iš konservatorių. Gera kalba, stiprūs argumentai ir puiki analogija su žvejybos technologijomis! Didžiuojuosi!

  15
  1
 • Dv
  Posted 2023.12.14 at 19:35

  Sveikinu!!!!!!!!!! Bet draugas Prezidentas yra labai pavojingas populistas neaišku kas jam šauti į galva gali… Paskaičius komentarus tai aiškiai matosi politinio laskuto Janausko ir Gedvilienes paranojiniai kliedesiai ir jų visos klikos… Šlovė Pranskieciui ir visiems kurie mus Medžiotojus palaikė!!!!!

  26
  • Jons
   Posted 2023.12.15 at 22:10

   Juk yra Vėgėlė jeigu kas!!!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą