Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Seimas atmetė Eugenijaus Gentvilo medžioklės įstatymo pataisas

Turinys:

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas Lietuvos Respublikos Seime įregistravo Medžioklės įstatymo  10 ir 13 straipsnių pakeitimo įstatymo projektą.

Projektu siekiama pakeisti beveik 20 metų galiojančią medžioklės plotų vienetų sudarymo tvarką, numatant galimybę medžioklės vienetą steigti kartu ar atskirai veikiantiems stambiems žemės ir miško valdytojams ar komerciniais pagrindais medžioklę ketinantiems organizuoti subjektams.

Primename, kad Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija projektą vertina kaip pakartotinį itin ribotą asmenų ratą atstovaujančių interesų grupių bandymą komercializuoti medžioklę ir sukoncentruoti vertingiausius medžioklės plotus kelių įtakingųjų rankose.

Šiandien Seimo nariai balsavo dėl Medžioklės įstatymo 10 ir 13 straipsnių pakeitimo įstatymo projekto ir jį atmetė.

Balsavimo rezultatai: užsiregistravo balsavimui – 96, Už – 17, Prieš – 35, Susilaikė – 40.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 67

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

 • Linas
  Posted 2022.03.19 at 11:50

  KANTRŪS TIE MŪSŲ ŪKININKAI,MIŠKŲ SAVININKAI,AŠ TIK VIENO NESUPRANTU,JEI ŽMOGAUS GYVŪNAS PALAIDAS PADARO ŽALĄ TURI ATLYGINTI,O JEI VALSTYBĖS GYVŪNAS,TAI NĖRA ŠANSŲ PRISITEISTI,ŽINAU,NES SUSIDŪRĘS BUVAU,SIŪLAU MIŠKO SAVININKAMS,ŪKININKAMS SURINKTI NUNIOKOTUS ŽVĖRIŲ AUGALUS ,VEŽAME IR PILAME PRIE SEIMO VARTŲ…

  2
  11
 • Seniui
  Posted 2022.03.17 at 22:32

  Pendelį į pasturgalį per sekančius rinkimus, kartu ir sūneliui už visus plėšikiškus mokesčius, ir iš kur dar atsiranda mozahistų už šeimyninę rangą balsuojančių

  32
  2

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą