Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Savaitgalį prasidės aplinkosaugos akcija „Medžioklė“

Turinys:

Nuo sekmadienio, rugsėjo 15 dienos, prasidės aplinkosaugos akcija „Medžioklė“, per kurią bus sustiprinama tauriųjų elnių ir briedžių apsauga jų rujos metu.

Akcijos metu bus vykdomi specialūs reidai, per kuriuos aplinkos apsaugos pareigūnai tikrins medžiokles bei pirminio žvėrių apdorojimo aikšteles. Taip pat gali būti stabdomos pažeidimais įtariamų asmenų transporto priemones.

Per šią aplinkosaugos akciją Aplinkos apsaugos departamento (AAD) pareigūnai bendradarbiaus su policijos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos bei kitų tarnybų pareigūnais, neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais ir visuomeninėmis organizacijomis.

Taip pat AAD tikisi ir visuomenės pagalbos bei primena, kad apie pastebėtus aplinkos apsaugos pažeidimus galima pranešti skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 arba tiesiogiai AAD telefonu 8 (5) 2732995.

Akcija tęsis iki spalio 15 d.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

3 Komentarai

 • Tomas
  Posted 2019.09.13 at 13:07

  Sėkmės darbuose ir tikėsimės, kad pagausite tuos važinėjančius veikėjus, kurie šaudo elnius ir plausto galvas!

  12
 • Šernas
  Posted 2019.09.13 at 11:40

  Labai gerai, kad vyks toks dalykas, nes brakonieriai visai yra išnaglėję. Svarbu kad prie medžiotojų nesikabinėtu dėl smulkmenų, už nepadėta tašką, ar kablelį medžioklės lape. Gero visiems savaitgalio ir auksinių trofėjų. Medžioklei VALIO!!!!!!

  26
  4
  • Vaclovas Kazlauskis
   Posted 2019.09.13 at 12:36

   Sėkmės užkardinant pažeidimus.

   14

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą