Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rokiškio rajone krito pirmasis „pilkis“

Turinys:

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija Rokiškio rajonui iki spalio 14 d. papildomai leido sumedžioti 4 vilkus. Ši teisė suteikta septyniems rajono medžiotojų klubams ir būreliams, kurių medžioklės plotai išsidėstę labiausiai vilkų pamėgtose teritorijose ir kurių gyventojai patiria didžiausių nuostolių dėl šių plėšrūnų daromos žalos naminiams gyvuliams. Tai yra medžiotojų klubai ir būreliai – „Jūžintai“, „Atžalynas“, „Alseta“, „Energetikas“, VĮ „Rokiškio miškų urėdija“ PMŪ, „Salagiris“ ir „Šetekšna“.

Pirmasis vilkas buvo sumedžiotas rugsėjo 7 d. vakare Aukštakalnių kaime, Kamajų seniūnijos teritorijoje. Šį vilką sumedžiojo „Energetikas“ medžiotojų klubo medžiotojas, žvėries tykojęs medžioklės bokštelyje. Kilnojamasis medžioklės bokštelis buvo pastatytas ant nupjautų pasėlių, ražienoje.

Primename, kad medžioklės plotų naudotojai, sumedžioję vilką, prieš pradedant sumedžioto gyvūno dorojimą arba prieš išvykstant iš medžioklės plotų vieneto, kuriame buvo medžiojama, turi apie vilko sumedžiojimą informuoti Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos Informacijos priėmimo ir valdymo centrą telefonu 8 5 273 2995 ir ne vėliau kaip per 12 valandų pateikti atitinkamo Lietuvos respublikos Aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamento rajono agentūrai nustatytos formos pranešimą. Rajono agentūra gautą pranešimą turi tą pačią darbo dieną el. paštu pateikti Aplinkos ministerijai.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą