Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Reolink Go kamera vienas iš geresnių pasirinkimų

Turinys:

Dauguma medžiotojų žvėrių jaukinimo vietose naudoja įvairias stebėjimo kameras. Rinkoje kamerų pasirinkimas labai platus, kainos taip pat smarkiai svyruoja. Išbandžiau ne vieną žvėrių stebėjimo kamera, tačiau nei viena visiškai netenkino mano poreikių.

Po ilgų ieškojimų išsigryninau kriterijus kuriuos norėčiau turėti žvėrių stebėjimo kameroje. Ieškojau kameros kuri turėtų tiesioginės transliacijos galimybę, programinė įranga būtų patikima ir nekeltų rūpesčių, pranešimai ateitų į mobilią programėlę, baterijos tarnavimo laikas būtų bent jau mėnesį.

Pradžioje mano pasirinkimas krito ant „Arlo GO“ kameros. Pirmas kelias savaites šiuo pirkiniu buvau visiškai patenkintas, kol nesusidūriau su prarasto ryšio problema. Kaip žinome ryšys miške ne visada stabilus ir kartais dingsta. Kamera nustojo iš naujo prisijungti prie ryšio. Kurį laiką kamera veikia gerai kol nedingsta ryšys.  Tada tenka važiuoti į vietą, lipti į medį, išimti baterija ir paleisti kamerą iš naujo. Po kurio laiko supratau, kad manęs netenkina „Arlo GO“ ir reikia pratęsti paieškas.

Netrukus internete radau labai panašių techninių savybių kamera pavadinimu „Reolink GO“. Tai Kinijos gamintojo „Reolink“ kamera, su panašiomis charakteristikomis kaip „Arlo GO“ , tik už pusę kainos. Ilgai nesvarstęs nusprendžiau išbandyti kinietišką analogą ir išsiaiškinti jo realias galimybes.

Įsigijau „Reolink GO“ kamerą su papildoma saulės bateriją. Kaip teigė gamintojas kamera turi veikti su visai ryšio tiekėjais Lietuvoje. Išbandžiau ją su „Ežio“, „Pildyk“, „Bitės“ kortelėmis ir viskas veikė puikiai. Ilgai nelaukęs pakabinau kamerą su saulės baterija miške.

„Arlo GO“ kairėje, „Reolink GO“ dešinėje

Visų pirma noriu paminėti, kad naudojant kamerą su saulės baterija, jos krauti nereikėjo nuo kovo iki pat spalio mėnesio. Tai daugiau nei galima buvo tikėtis.

Vaizdo kokybės palyginimas
Vaizdo kokybės palyginimas

Žiemos laikotarpiu kaip saulės mažai, kamera maitinama vidinės baterijos energija. Jei žvėrys eina tankiai, baterijos užtenka porai savaičių. Manęs tai netenkino, todėl pradėjau ieškoti sprendimo dėl išorinio maitinimo, nes kas kartą vežiotis kopėčias, kad pakeisti bateriją pabodo.

Perkate pora 12v akumuliatorių (DEPO po 12EUR), kad būtų galima pakeisti atvažiavus medžioti, automobilinį pakrovėją su tokiu pat antgaliu kaip kameroje (kaina apie 5EUR), ilgą laidą, kad pasiektu iki kameros. Antgalį prijungiat nuo USB pakrovėjo laido gale, viską sujungiat ir turite išorinį maitinimą. Žiemos laikotarpiu išorinio akumuliatoriaus energijos pakanka šešioms savaitėm. Manau tai visai neblogas sprendimas.

Kalbant apie vaizdo kokybę, tai ji turėtų tenkinti daugumos poreikius. Galima nustatyti prastesnę (640×360) arba geresnę (1080P, 720P) vaizdo kokybę. Naktinis matymas taip pat pakankamai geras lyginant su „Arlo GO“. Jei matysite, kad vaizdas pradėjo strigti dėl prastesnio interneto ryšio, vaizdo kokybę galite keisti vieno mygtuko paspaudimu. Visi vaizdo įrašai saugomi atminties kortelėje kuri yra kameroje, todėl visada galėsite peržiūrėti įrašytus vaizdo įrašus pagal datą ir laiką. 

Kitos šalyse „Reolink“ jau teikia debesų paslaugą, kurios pagalba vaizdo įrašai įkeliami į išorinį serverį. Tikėsimės, kad ir pas mus ši paslauga taps prieinama.

Kamera valdoma mobilios programėlės pagalba (Android, iOS). Programėlėje rasite judesio jautrumo nustatymus, pranešimų nustatymus, vaizdo įrašų archyvą, baterijos įkrovos lygį ir kitą informaciją.

Šią kamerą naudojau jau daugiau nei metai ir per visą šį laiką nesusidūriau su prarasto ryšio problema. Mobili programėlė taip pat veikia puikiai. Kol kas kamerai didelių priekaištų neturiu ir manau, kad „Reolink GO“ vienas iš geresnių pasirinkimų jei ieškoti patikimo sprendimo žvėrių stebėjimui.

Miske.lt
Deividas Staponkus

Kaina su saulės baterija svyruoja apie 250EUR. Nuoroda į gamintojo puslapį.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 8

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

14 Komentarai

 • ALGIS
  Posted 2021.01.07 at 23:18

  Sveiki ,turiu reolink go 4g,bet niekaip nenustatau,kad gauta judesio klipuka atsiustu i emeila,gal galit ka patart,ar kokia nuoroda imest kaip nustatyti.

 • Ričardas
  Posted 2020.11.12 at 18:11

  Sveiki,kaip nustatyti PIR kas 5 min. ar kas 10min.Ričardas

 • Alius
  Posted 2020.10.30 at 11:19

  Gal tiksliau galima būtų sužinoti kokie akumuliatoriai naudojami iš Depo. Šiaip kamera super

 • Įdomu
  Posted 2020.10.12 at 23:13

  Sveiki, o su šia kamera galima stebėti vaizdo įrašą tiesiogiai jeigu judesio nėra? Ar yra galimybė įrašinėti vaizdą ištisą parą nepriklausomai nuo judėjimo?

  Pagarbiai..

 • Vladimiras
  Posted 2020.04.15 at 10:08

  Deividai tai perziureti failus gali tik isemes kortele ar ji siuncia nuotraukas ir video i el.pasta?

  • Deividas
   Posted 2020.04.15 at 10:10

   Labas, visus video gali žiūrėti per rogramėlę sėdėdamas namuose, tuo tarpu kaip kamera miške. Nori gali nusistatyti papildomai siuntimą į el.paštą.

 • Eidanas
  Posted 2020.03.31 at 21:47

  Ar eina kaip tai nustatyt kad filmuotu truputi ilgiau negu 9 sekundės ?

  • Deividas
   Posted 2020.04.01 at 19:47

   Filmuoja tiek kiek yra aktyvaus judėsio

 • Lietuvis
  Posted 2020.03.13 at 18:37

  Pakartosiu klausimą dėl nervininkų: 1) kiek kainuoja kamera? 2) šito klausimo gali ir nebūti…. Ačiū už kantrybę. (Linkiu viską perskaityti įdėmiai)

  • Deividas
   Posted 2020.03.13 at 18:39

   Kameros kaina be saulės baterijos jei neklystu svyruoja apie 200€, su saulės baterija apie 250€

 • Lietuvis
  Posted 2020.03.13 at 18:30

  Kokia kameros kaina? Kiek visas kmpl.?

  • Tomas
   Posted 2020.03.13 at 18:32

   Perskaityk visą straipsnį iki galo ir rasi. Jūs akli ar korona jau suėmė? 😂

 • Modestas
  Posted 2020.03.13 at 15:54

  Atrodo super. O kokia susidaro pinigų suma už internetą 1 mėnesiui, jei žvierių vaikšto daug?

  • Deividas
   Posted 2020.03.13 at 15:58

   Apie 2GB duomenų man gaunasi, tai apie 4EUR.

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą