Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rekomendacijos medžiotojams siaučiant COVID-19

Daugėjant užsikrėtimų COVID-19, Aplinkos apsaugos departamentas rekomenduoja imtis visų saugos priemonių rengiant medžiokles ar dalyvaujant renginiuose.

Karantino laikotarpiu draudimo šalyje medžioti nėra. Tačiau per medžioklę privaloma laikytis visų karantino režimo reikalavimų. Stengtis nekontaktuoti su kitais žmonėmis, dėvėti nosį ir burną dengiančią kaukę, laikytis didesnio nei 2 metrų atstumo nuo kito žmogaus, tarpusavyje bendrauti ne ilgiau kaip 15 minučių, laikytis asmens higienos.

Atkreipiame dėmesį, kad asmenys turi atidžiai sekti galiojančius reikalavimus ir apribojimus visoje šalyje. Taip pat atidžiai stebėti skelbiamą informaciją atskiruose regionuose ar savivaldybėse, ypač tose, kur yra vykdomų medžioklių plotai. Svarbu per medžioklę laikytis visų nurodytų taisyklių.

Organizuojant renginius, būtina atsižvelgti į reikalavimus ar draudimus, taikomus renginiams ir susibūrimams.

Daugiau informacijos www.koronastop.lt

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 3.1 / 5. Balsavo: 26

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

 • Ministras
  Posted 2020.11.10 at 20:58

  Vyriausybės nutarimu taip pat nustatoma, kad karantino metu draudžiami atvirose ir uždarose erdvėse viešose vietose organizuojami komerciniai ir nekomerciniai kultūros, pramogų renginiai, šventės, mugės, festivaliai ar kiti tam tikrą laiką trunkantys organizuoti žmonių susibūrimai viešoje vietoje iš anksto nustatytu laiku. Tačiau nedraudžiama organizuoti koncertus ar spektaklius be žiūrovų, juos įrašant ar vykdant tiesiogines transliacijas.

  Už pažeidimą, sukėlusį pavojų išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms, asmenims galės būti skiriama bauda nuo 500 iki 1500 eurų, juridiniams asmenims – nuo 1500 iki 6000 eurų.

 • Grep
  Posted 2020.11.06 at 19:40

  Nu nžn kokiu neatsakingu reik but kad organizuot samburi vyru tokiu metu kai kasdien po 1650 bauju atveju susirgusiu

  10
  11

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą