Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Raseinių rajone sulaikyti medžioklės taisykles pažeidę asmenys

Turinys:

Po gauto pranešimo apie, kaip įtariama, neteisėtą medžioklę, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) pareigūnai surengė specialų reidą, kurio metu tikrintos Raseinių rajone vykusios medžioklės. Per reidą sulaikyti du asmenys, neturintys teisės medžioti medžiotojų klubo „Pašušvys“ teritorijoje. Kaip vėliau paaiškėjo, vienas iš jų iš minėto klubo yra išmestas, o kito asmens narystė jame šiuo metu sustabdyta.

Asmenys sulaikyti po to, kai pareigūnams vykdant reidą buvo pastebėtas prie miško stovintis įtartinas automobilis. Įtariama, kad abu šie medžiotojai medžiojo medžiotojų klubo „Pašušvys“ medžioklės teritorijoje, nors medžioklės lape įrašo apie juos nebuvo. Neteisėtai sumedžioti gyvūnų pažeidėjai nespėjo.

Vienas iš šių asmenų pripažino pažeidęs Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklėse numatytą draudimą būti medžioklės plotuose su į dėklą neįdėtu medžiokliniu ginklu nesant įrašo apie medžiotoją tam medžioklės plotų vienetui išduotame medžioklės lape arba medžioti teritorijose, kuriose jis medžioti neturi teisės. Už šį pažeidimą medžiotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir skirta 300 eurų bauda su teisės medžioti atėmimu vieneriems metams.

Šiuo metu yra tęsiamas tyrimas, siekiant nustatyti, ar kitas kartu buvęs asmuo taip pat pažeidė minėtą medžioklės taisyklių reikalavimą.

AAD primena, kad prieš pradedant medžioklę medžiotojai privalo būti įrašyti į medžioklės lapą, nurodant medžiotojo bilieto numerį, vardą ir pavardę. Savo ruožtu, visi medžioklėje dalyvaujantys medžiotojai privalo šį lapą pasirašyti.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą