Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„Pulsar“ programinės įrangos atnaujinimas

Turinys:

Pasirodė naujas „Pulsar“ programinės įrangos atnaujinimas. Vakar turėjau progą išbandyti atnaujinimą ant saviškio „Helion XP38“ ir likau maloniai nustebintas. Šis programinės įrangos atnaujinimas skirtas visiems „Helion“ ir „Accolade“ modeliams.

Su šiuo atnaujinimu pagerintas sensoriaus darbas, kad būtų galima lengviau aptikti ir identifikuoti žvėrį. Pagerėjo ir vaizdo įrašo kokybė, kuri tapo šiek tiek detalesnė ir kontrastingesnė.

Po programinio atnaujinimo „Helion“ modeliuose mygtukas „Up“ perjungs darbo režimus (akmenys, miškas, identifikavimas). Ankščiau ilgai paspaudus ir palaikius mygtuką „Up“, buvo įjungiamas arba išjungiamas WiFi. Nuo šiol įjungti ar išjungti WiFi galėsite per pagrindinį meniu.

Man patiko atnaujintas identifikavimo režimas, su juo dar lengviau pastebėsite šiltus objektus. Programuotojai padirbėjo prie baltos ir juodos spalvų ir padidino jų kontrastingumą, bei ryškumą.
Kiek pastebėjau režimuose miškas ir identifikavimas sumažėjo pilkos spalvos, o vaizdas tapo kontrastingesnis. Noriu atkreipti dėmesį, kad režimuose miškas ir identifikavimas yra padidėjęs vaizdo „triukšmas“, tad jei norite įrašinėti video, rekomenduoju geriau naudoti akmenų režimą. Iš esmės nepakitęs liko tik akmenų režimas, kuris dabar atitinka anksčiau buvusį miško režimą.

Termovizorių darbo režimai.
Miško režimas – rekomenduojama naudoti prie žemų temperatūrų skirtumų, kad šilti objektai labiau išsiskirtų iš aplinkos.
Akmenų režimas – rekomenduojama naudoti kaip matomas didelis kiekis skirtingų temperatūrų objektų šiltomis dienomis.
Identifikacijos režimas – rekomenduojama naudoti kaip norima aptikti ar identifikuoti žvėrį. Puikiai tiks prie prastų oro sąlygų, sningant ar lyjant.

Apibendrinat galiu pasakyti, kad šis programinės įrangos atnaujinimas tikrai vertas dėmesio ir visiems rekomenduoju atsinaujinti savo termovizorius. Sužinoti ar jums reikia atnaujinti programinę įrangą galite čia. Tiesiog palyginkite naujausios programinės įrangos versiją su esama televizoriuje.
Jei nežinote kaip atnaujinti programinę įrangą, pažiūrėkit video anglų (laikas 2:14) arba rusų (laikas 2:09) kalbomis.

Miske.lt
Deividas Staponkus

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

  • Nesakysiu
    Posted 2019.08.13 at 23:10

    Neapsigaukite! Gamintojas tiesiog “uzsuko” daugiau kontrasto. Jis negali ir nerodo ne trupucio geriau. Tiesa, truputi pakeite valdyma.

    3
    2

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą