Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Puiki savaitgalio medžiotojų šventė Anykščiuose!

Turinys:

Jau tapusios tikra tradicija “Zala Arms – Leader Sport” varžybos sutraukia daug medžiotojų ir ne tik iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Per eilę metų jos jau tapo tarptautinėmis. Atvyksta svečiai iš Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Rusijos. Čia galima pamatyti ir didelį ir mažą, ir senelį ir anūką, medžiotojus vyrus ir moteris. Įdomu tai, kad šis pomėgis jungia įvairiausių profesijų, įvairiausių pomėgių, įvairiausių pažiūrų žmones. Čia atvažiuoja ir žinomiausi šauliai, bet tai nemaišo šaudyti vienoje linijoje su čempionais. Juk iš jų kai ko ir pasimokyti galima arba tiesiog pabendrauti, pasidalinti patirtimi bei medžioklių įspūdžiais.

Kodėl čia atvykstate? Uždavėme klausimą medžiotojui iš Klaipėdos: puiki renginio organizacija, puiki atmosfera, puikūs žmonės. Rezultatas – ai, jis man nėra svarbiausia. Organizatoriai pasirūpino taip, jog ir šauliui ir paprastam medžiotojui įdomu. Čia susitinku žmones kuriems įdomu šaudyti, įdomu bendrauti. Dar loterijoje sudalyvauju. Tiesiog puikiai praleidžiu laiką. Atvykstame su visa šeima ir draugais su autobusiuku ir taip jau penktus metus iš eilės. Balandžio pabaiga – atsimenu vienais metais buvome trumpomis rankovėmis, moterys deginosi, o kitais snigo sniegas… Čia blogo oro nebūna – tik gali nepataikyti su apsirengimu, bet ir tai organizatoriai išsprendžia. Praeitais metais vyko didelis rūbų išpardavimas, o oras tikrai nelepino, tad vietoje įsigijau ir medžioklinę aprangą ir batus, šypsosi pašnekovas.

Keletas skaičių ir informacijos – praeitais metais šiose varžybose dalyvavo rekordinis skaičius dalyvių, net 172! Žmonės atvyko iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Baltarusijos.

Nuaidėjus patrankos šūviams ir iškėlus organizatorių vėliavą buvo paskelbtas varžybų atidarymas. Kol vieni dalyviai liejo prakaitą prie ugnies linijos, kiti galėjo akį pamiklinti į bėgantį šerną ar skriejančius molinius karvelius. Vaikai ir moterys varžėsi mini turnyre šaudant pneumatiniu šautuvu. Nors oras ir nelepino, dalyviai nestokojo šypsenų ir geros nuotaikos. Renginį pagyvino labradorų ir retriverių veislyno „Basteta“ augintiniai. Veislyno savininkė Milda pademonstravo kaip nepriekaištingai ir profesionaliai dirba medžioklei dresuojami šunys.

„Medžiotojų mėgėjų lygoje“ I-ąją vietą užėmė Martynas Kaušas iš Ukmergės, surinkęs 127 tšk. ir šaudęs „Verney Carron“ šautuvu „Zala Arms Leader Sport“ šoviniais.

„Lyderių lygoje“ I-ąją vietą užėmė Kęstutis Tamošiūnas iš Marijampolės, surinkęs 137 tšk. ir šaudęs „Zala Arms Leader Sport“ šoviniais.

Komandinėje įskaitoje I-ąją vietą užėmė komanda „Dysna“ iš Anykščių, šaudžiusi „Zala Arms Leader Sport Plūs“ šoviniais. Prie pergalės prisidėjo ir „Verney Carron“ lygiavamzdis šautuvas.

Buvo įvertintos ir šaulės. Pirmąją vietą užėmė Irma Pipirinė, surinkusi 119 taškų ir šaudžiusi taip pat „Zala Arms – Leader Sport“ šoviniais.
Rezultatai kalba patys už save – „Zala Arms Leader Sport“ kulka sukurta lyderiams!!!

Loterijoje pagrindinį prizą – puikų lygiavamzdį šautuvą „Verney Carron Sgittaire One“ – laimėjo Ornestas Montvilas. Šautuvui laimėti reikėjo ne tik sėkmės, bet ir miklių rankų bei žvitrios akies – laimėjo tas, kuris greičiausiai sudėliojo dėlionę – „Zala Arms“ logotipą.

Kalbinome Ornestą: „Labai džiaugiuosi laimėjęs „Verney Carron“ šautuvą. Visiškai nesitikėjau…

Kaip visada, varžybos pritraukia ir begalę rėmėjų – „Verney Carron“, UAB „Zala Arms“, „MOULTRIE“, „MACTRONIC“, „Swarovski optik“, „Polyver““, „Promkompleks“, “Subaru “, UAB „Inotra“, AB „Pieno žvaigždės“, VšĮ „Sveikatos Oazė, portalas www.miske.lt ir kiti.

Ir kuo gi organizatoriai mus nudžiugins šiemet? Iki susitikimo varžybose!!!

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą