Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl medžioklės lapų klastojimo

Aplinkos apsaugos departamento Kauno valdybos Kauno gyvosios gamtos inspekcijos pareigūnai, atlikdami planinį vieno Kėdainių medžiotojų klubo patikrinimą, pastebėjo galimą dokumentų klastojimo atvejį. Atlikus tyrimą ir įtarimams pasitvirtinus, prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Per patikrinimą Kauno gyvosios gamtos inspekcijos pareigūnams kilo įtarimas, kad medžiotojų klubas pasigamino savo antspaudą su užrašu „Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Kauno valdybos Jonavos aplinkos apsaugos inspekcijas Medžioklės lapas įregistruotas“. Tokiu būdu pasigamino ir naudojo suklastotus dokumentus medžioklės metu.

Policijai atlikus dokumentų ekspertizę, įtarimai, kad dokumentai buvo klastojami, pasitvirtino.

Taip pat, policijos pareigūnai kartu su Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnais,  atliko kratą gyvenamosiose patalpose ir medžiotojų klubo buveinėje. Po kratos buvo pareikšti įtarimai Kėdainių rajono medžiotojų klubo buvusiajam pirmininkui.

Ikiteisminiame tyrime pateiktas žalos skaičiavimo aktas, gamtai padaryta žala siekia 113 tūkst. eurų. Šiuo metu yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 272 str. 1 d. ir 301 str. 1 d.

LMŽD pranešimas dėl medžioklės lapų klastojimo

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 3.6 / 5. Balsavo: 19

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą