Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pasvalyje vėl neteisėtai vykdyta medžioklė

Turinys:

Neseniai rašėme apie nustatytą medžioklę draudžiamais įrankiais Pasvalyje tikėdamiesi, kad tie, kurie naudoja civilinėje apyvartoje draudžiamus įrankius – naktinio matymo prietaisus, to nebedarys. Tačiau asmenims, kurie medžioja su draudžiamais įrankiais, pasirodo tai visai nesvarbu.

2018 m. sausio 15 d. Pasvalio rajone vėl nustatytas draudžiamos medžioklės atvejis. Asmenys A. P., V. Ch. bei M. P. vykdė draudžiamą medžioklę iš transporto priemonės, taip pat naudojo draudžiamą naudoti naktinio matymo priedėlį prie optinio taikiklio su IR pašvietėju. Tikrinimo metu jį nuėmė ir bandė slėpti automobilyje, tačiau šis planas nepavyko. Uždėjus jį ant vieno iš šioje neteisėtoje medžioklėje dalyvavusio medžiotojo ginklo optinio taikiklio, šis idealiai jam tiko.

Asmenims surašyti administracinio nusižengimo protokolai už medžioklę draudžiamu būdu ir draudžiamais medžioklės įrankiais, paimtas graižtvinis šautuvas su optiniu taikikliu ir naktinio matymo priedėliu, termovizorius.

Byla perduota nagrinėti Panevėžio apylinkės teismo Pasvalio rūmams. Asmenims gresia atsakomybė nuo 600 iki 1700 eurų, teisės medžioti atėmimas nuo vienų iki penkerių metų bei įrankių ir priemonių, naudotų neteisėtoje medžioklėje, konfiskavimas.

Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento informacija

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą