Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Paskaita „Žvėriena ir jos apdorojimas“

Turinys:

Sumedžiotų žvėrių ir paukščių mėsa yra aukštos kokybės maistas. Joje mažai riebalų, daug baltymų ir didelis kiekis geležies.

Laukinių žvėrių ir paukščių mėsos vartojimas turi labai nedidelę reikšmę bendrajame mėsos vartojime. Didžiąją dalį žvėrienos suvartoja patys medžiotojai ir jų šeimos. Vis dėlto, žvėriena tampa vis populiaresnė, nes vartotojai vis daugiau kritikuoja naminių gyvulių, užaugintu pramoniniu būdu, mėsos kokybę. Kiekvienas medžiotojas atlieka svarbų vaidmenį higieniškai apdorojant ir tvarkant medžiojamąją gyvūnų mėsą. Žvėrienos higiena prasideda jau praktinėje medžioklėje atrenkant žvėris sumedžiojimui. Kviečiame į š. m. rugsėjo 15 d. 19 val. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos rengiamą paskaitą „Žvėriena ir jos apdorojimas“.

Paskaitos temos: žvėrienos biologinės savybės, žvėrienos išskirtinumas, pirminis žvėrienos apdorojimas, žvėrienos gedimai, žvėrienos savybes gerinantys procesai.

Paskaitą ves maisto gaminimo technologijos bakalauras, aktyvus ir azartiškas medžiotojas ir šunininkas Andrej Voinilko.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu, Microsoft Teams platformoje. Paskaita yra mokama. Registracijos mokestį 10 eurų, prašome pervesti į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos sąskaitą: įm.k.191904126, AB SEB bankas a/s LT61 7044 0600 0030 3968. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodyti „Už 2021-09-15 paskaitą“. Jei mokate už kitą asmenį, mokėjimo paskirtyje dar nurodykite dalyvio vardą ir pavardę.

Norinčius dalyvauti paskaitoje, prašome registruotis el. p. lmzdkinologija@gmail.com. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, telefoną ir el. paštą bei kartu atsiųsti registracijos mokesčio pavedimo kopiją.

Užsiregistravusiems, bus atsiųsta nuoroda prisijungimui. Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į Draugijos šunininką Vytautą Tamošiūną – tel. 8 662 14 095. Registracija vyksta iki 2021 m. rugsėjo 21 d. Iki susitikimo !

Įvertinkite savo kompiuterio ir interneto galimybes prisijungimui. Užsiregistravusiems, bet nesudalyvavusiems paskaitoje, registracijos mokestis nebus grąžinamas.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 3.5 / 5. Balsavo: 13

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

 • Giedrius
  Posted 2021.09.01 at 08:47

  Kazkas negerai su datom. Tekste rasoma, kad paskaita vyks 09.15, o apmokejime reik nurodyt – Už 2021-09-22 paskaitą.

  • Post Author
   Miske.lt
   Posted 2021.09.01 at 09:02

   Pataisyta, paskaita vyks rugsėjo 15 dieną.

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą