Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Paskaita „Lietuvių skalikai medžioklėje“

Turinys:

Lietuvių skalikas – mūsų protėvių paveldas ir palikimas. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Dviejų Tautų Respublikos didybės bei šlovės atgarsis.

Ši šimtmečiais medžioklėje naudojama šunų veislė išvesta, išliko, o dabar gyvuoja tik dėka veislės entuziastų ir patriotų.

Tačiau, lietuvių skalikų veislė neturi būti vien tik simbolis, stabas ar talismanas. Norint, kad veislė būtų populiari ir naudinga, ji ir jos medžioklinės savybės turi atitikti laikmečio poreikius ir reikalavimus.

Kviečiame į š. m. kovo 20 d. 14.00 val. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos rengiamą paskaitą „LIETUVIŲ SKALIKAI MEDŽIOKLĖJE“.
Savo patirtimi rengiant ir naudojant lietuvių skalikus medžioklei dalinsis Mantas Milinavičius, nacionalinės kategorijos eksterjero ir medžioklinių šunų lauko bandymų ir varžybų teisėjas, lietuvių skalikų veislyno „Girios gausmas“ savininkas.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu, Microsoft Teams platformoje. Paskaita yra nemokama. Būtina išankstinė registracija. Norinčius dalyvauti paskaitoje, prašome registruotis el. p. lmzdkinologija@gmail.com. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, telefoną. Užsiregistravusiems, bus atsiųsta nuoroda prisijungimui.

Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į Draugijos šunininką Vytautą Tamošiūną – tel. 8 662 14 095. Registracija vyksta iki 2021 m. kovo 19 d. Iki susitikimo !

Įvertinkite savo kompiuterio ir interneto galimybes prisijungimui.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.6 / 5. Balsavo: 7

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą