Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pareigūnų „laimikis“ – lapes gaudantys brakonieriai

Turinys:

Brakonieriai, manantys, kad paskelbus karantiną, jiems mažai kas gresia, klysta. Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai į patikrinimus gamtoje vyksta bet kuriuo paros metu ir pažeidėjai patys tampa aplinkosaugininkų „laimikiu“.   

Kovo 11-ąją ypač nepasisekė asmeniui, Elektrėnų savivaldybėje kilpomis gaudžiusiam smulkiuosius laukinius medžiojamuosius gyvūnus. Sulaikę pažeidėją, pareigūnai konfiskavo aštuonias kilpas, sugautą lapę ir bebrą.

Apžiūrėjus ūkinius pastatus, buvo rasti dviejų bebrų likučiai ir tinklai. Neteisėta medžioklė brakonieriui kainuos daug. Pirmiausia, medžiojimas  draudžiamais įrankiais, priemonėmis, draudžiamais medžioklės būdais užtraukia baudą nuo 600 iki 1700 eurų. Be to, gamtai padaryta žala viršija 1000 eurų. Taip pat pareigūnai medžiagą apie neteisėtą medžioklę perdavė Vilniaus regiono apylinkės teismo Trakų rūmams.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

4 Komentarai

 • Zigmas
  Posted 2020.03.24 at 00:46

  Matýt žmogelis norėjo atkeršyt lapei už vištas ,bebrui už medžius nugraužtus. Neturint teisės medžiot,Amerikoj kažkurioje valstijoje negalima ne žiurkių gaudyt.Juokai ,juokais,įstatymai įstatymais.Kilpų mada nepraėjus matyt,nors,kailiai vertės nebeturi.

  3
  2
 • 666
  Posted 2020.03.23 at 18:01

  vargsas zmooggelis gaude bebrus kurie tiek nuostoliu padaro miskam a jam 1500 bauda. nessamone. apie bebra galvojama Lietuvoje bet apie zmones ne. Greit neliks durniu cia gyvent

  16
  4
 • Gintas
  Posted 2020.03.23 at 16:12

  Nu ir kvailų komentatorių čia apsilanko…
  Kiekviena institucija dirba savo darbą. Ir labai gerai, kad nors kiek šiuo metu AD gali kažkiek prižiūrėti gamtą, nes brakonieriams karantinas neegzistuoja.

  O tau Mindaugai ir panasaus lygio komentatoriams kuriems dar vis vaidensi Stalinai yra Delfis, baltijos vilkai ir kt. kur galit save puikiai “realizuoti” O čia yra tiesiog solidus ir įdomus miske.lt portalas.

  18
  2
 • Mindaugas
  Posted 2020.03.23 at 12:02

  Nepritariu tarnybai ir jos vadovybei, ir pasirinktiems jų prioritetams. Vietoje to, kad policijai padėtų prižiūrėti karantino nesilaikančius man panašu, kad žaidžia policininkus miške. Sistema vis dar inercijoje, nesireformuija net prie karantino, visiškai. Matys viskas kaip nuo Tado Ivanausko prasidėjo, kai jis 1940 prisiekė Stalinui ir okupantams, tai nuo to laiko ir esame paklydę vertybėse.

  22
  19

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą