Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nuslėpto šerno kaina 5500EUR

Sausio 20 d. Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Anykščių rajone nustatė du asmenis, teisėtai sumedžioto suaugusio šerno patino neįrašiusius į medžioklės lapą. Nuslėpto gyvūno kaina didelė: paimtas lengvasis automobilis „Opel Astra“, graižtvinis šautuvas „Tikka 695“. Taip pat asmenims gresia bauda nuo 800 iki 1800 Eur, teisės medžioti atėmimas nuo trejų iki penkerių metų.

Šerno patiną sumedžiojusiam asmeniui reikės atlyginti ir laukinei gyvūnijai padarytą žalą – 1916,90 Eur.

Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnų sulaikyti medžiotojai turėjo teisę ir teisėtai medžiojo medžiotojų klubo medžioklės plotų vienete, bet dėl nepaaiškinamų priežasčių nutarė sumedžioto šerno į lapą neįrašyti ir taip nuslėpti. Paskui gyvūną jie neteisėtai gabeno, dorojo ne tam skirtoje vietoje, nepristatė nustatyta tvarka mėginių, kad būtų atlikta veterinarinė ekspertizė trichinelių lervoms ir afrikiniam kiaulių marui nustatyti.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 3.9 / 5. Balsavo: 15

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

 • Jonas
  Posted 2022.01.29 at 07:37

  Kad subrokonėrevo neirašidami į medžioklės lapą tai suprantama kad bausti reik tai irgi suprantama nu ale padaryta gamtai žala tai nesuprantama jug už šernų naikinimą net ir pinigus moka tai kaip skaičiuojama ši žala jai vieni liepe naikint kiti žąlą skaičiuoja,va jai sakitum bauda už brakonerevimą tai butu aiškiau.

  11
  1
 • Pilietis
  Posted 2022.01.28 at 23:22

  Slėpė, kad nereiktų dalintis, slepia, kad nepavydėtų, slepia, kad nereiktų laukti tyrimų rezultatų, slepia nes lapas vienas ant grupės, slepia nes tokia sistema……
  Jeigu jau slepia medžiotojai nelimituojamus žvėris, tai kas darosi su limituojamais. ……
  Kai tik įves elektroninius lapus, staiga žvėrių sumedžiojimas šoktels bent trečdaliu!

  4
  2

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą