Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Neteisėtų medžioklių rekordininkas

Turinys:

2018 m. liepos 13 d. apie 11 val. Kelmės rajone prie Rėžalių miško, tai yra “Tytuva” medžiotojų klubo medžioklės plotų vienete, medžiotojai sulaikė teisės medžioti neturintį asmenį A. S., kuris vykdė neteisėtą medžioklę, tai yra medžiojo su užtaisytu (šovinys vamzdyje), nelegaliai laikomu mažo kalibro graižtviniu šautuvu Armes Ilenays B. P France ir dvejais paleistais šunimis, kurie buvo ir be antsnukių. Neteisėtos medžioklės metu pilietis sumedžiojęs nieko nebuvo.

Netrukus, nepraėjus nei dviems savaitėms, tai yra 2018 m. liepos 25 d. apie 23 val. Kelmės rajone prie Kamalės miško, tai yra „Miškotvarkininkas“ medžiotojų klubo medžioklės plotų vienete, medžiotojai sulaikė tą patį asmenį A. S., kuris, neturėdamas teisės medžioti, vykdė neteisėtą medžioklę, tai yra medžiojo su užtaisytu (šovinys vamzdyje), nelegaliai laikomu graižtviniu šautuvu. Neteisėtos medžioklės metu sumedžiojęs nieko nebuvo.

Abiems atvejais piliečiui A. S. už padarytus pažeidimus surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 290 straipsnio 7 dalį. Pažeidėjas abu kartus su neteisėtai laikomais medžiokliniais ginklais įvykių vietose perduotas Telšių apskrities VPK Kelmės rajono PK pareigūnams, kurie pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl neteisėtai disponuojamo šaunamojo ginklo laikymo, o tai reiškia, kad asmeniui A. S. gresia reali bausmė atsidurti belangėje.

Piliečiui surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 290 straipsnio 7 dalį perduoti nagrinėti Šiaulių apylinkės teismo Kelmės rūmams. Teismas, išnagrinėjęs bylas, pilietį, A. S. pripažino kaltu ir paskyrė piniginę baudą, siekiančią 2200 eurų su teisės pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.


Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

3 Komentarai

 • Medžioklis
  Posted 2018.11.05 at 17:46

  Rimta ir įranga 😀

 • Deividas Staponkus
  Posted 2018.11.05 at 17:41

  Rimtas veikėjas 😁

  • Modestas Monkevičius
   Posted 2018.11.26 at 20:19

   Gerai užfiksaves optini taikikli po prišaudymo,optikos numušti nebeimanoma .🐒😂😂😂

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą