Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Neteisėta stirnų medžioklė su naktinio matymo taikikliu

Turinys:

LR AM Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Tauragės rajono agentūros gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai, gavę informacijos apie galimai neteisėtai sumedžiotas stirnas, atliko tyrimą dėl galimai neteisėtos medžioklės Šilalės r. Didkiemio seniūnijoje.

Tyrimo metu nustatyta, kad š.m. lapkričio 13 d. apie 17 val. piliečiai V.K, A.V, N.G (du iš jų turintys teisę medžioti) Šilalės medžiotojų būrelio plotuose nušovė tris stirnas. Stirnos sumedžiotos iš transporto priemonės, kurioje buvo rastas ir draudžiamas naudoti naktinis optinis taikiklis su lazeriniu taikikliu.

Šiais veiksmais „medžiotojai“ šiurkščiai pažeidė medžioklės taisyklių reikalavimus. Iš medžiotojų paimtas ginklas, naktinis optinis taikiklis su lazeriniu taikikliu, žiūronai, medžiotojų bilietai, peilis. Už nustatytus pažeidimus dviems medžiotojamas š. m. lapkričio 18 d. surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai pagal ATPK 85 str. 7 d. bei 85 str. 1 d. Už neteisėtai sumedžiotas stirnas medžiotojams gresia baudos nuo 579 iki 1737 eurų su teisės medžioti atėmimu nuo 1 iki 5 metų bei šautuvo ir transporto priemonės konfiskavimu.
Taip pat teks atlyginti 3505 eurų žalą gamtai. Sprendimą priims Šilalės apylinkės teismas. Trečiajam pažeidėjui administracinių teisės pažeidimų protokolas, už aukščiau išvardintus pažeidimus, bus surašytas vėliau, išsiaiškinus tikrąją gyvenamąją vietą.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą