Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Neapsigaukite pirkdami „Pulsar“ prietaisus

Kiekvienais metais „Pulsar“ kompanija pristato naujus gaminius, kurie yra vieni populiariausių visos Europos medžiotojų tarpe. Esant dideliai prietaisų paklausai, be abejo atsiranda ir pasiūla, tik ne visi pardavėjai parduoda tai ką mano perkantis klientas. Dažnai pirkėjai susivilioja žemesne nei rinkos kaina ir įsigyja naujus prietaisus ne iš oficialių atstovų.

Perkantys naujus „Pulsar“ prietaisus iš pavienių fizinių asmenų, dažnai nebūna informuojami apie garantines sąlygas. Yra žinoma, kad į Europos sąjungos rinką papuola prietaisai, kurie yra gaminami Rusijos federacijoje. Tokie prietaisai dažniausiai parduodami žemesne nei rinkos kaina.

Paprastai gamintojas suteikia 3 metų garantiją nuo pardavimo datos, kuri patvirtinama prekės įsigijimo dokumentais ar garantine kortele. Jei neįmanoma nustatyti pardavimo datos galutiniam vartotojui, garantinis laikotarpis pradedamas skaičiuoti nuo pagaminimo datos, nurodytos gamintojo duomenų bazėje, pridedant 6 mėnesius prie 3 metų garantinio termino. Prietaisas identifikuojamas pagal serijinį numerį esantį ant prietaiso.

Prieš įsigyjant termovizorius iš „rankų“, pirkėjai turėtų pasidomėti ar produktas yra skirtas Europos rinkai. Rusijos federacijoje gaminamų “Pulsar” prekės ženklo termovizorių garantinis aptarnavimas Lietuvoje neatliekamas. 

Kaip sužinoti ar prietaisui galioja garantinis aptarnavimas Lietuvoje?

Pirmiausia pirkėjas turėtų įsitikinti, ar ant įrenginio yra etiketė su serijiniu numeriu. Norėdami atlikti pirminį prietaiso kilmės nustatymą, galite kreiptis į Vilniuje, Ateities g. 21C esančiame techninio aptarnavimo centrą, kuriame yra vykdoma „Pulsar“ termovizorių techninė priežiūra.

Tokiu būdų sužinosite ar prietaisui yra taikoma garantija, o oficialių platintojų kontaktus galite rasti www.pulsar-nv.com svetainės skyriuje „Kur nusipirkti“.

Visuomet reikėtų pagalvoti, kodėl vieni ar kiti prietaisai parduodami ženkliai žemesne nei rinkos kaina. Kaip sakoma stebuklų nebūna ir greičiausiai yra dalykų apie kuriuos pardavėjai nutyli. Nors „Pulsar“ termovizoriai pasižymi savo kokybe, tačiau visi elektroniniai prietaisai kartais genda.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 20

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą