Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Naujiena ančių medžioklių mėgėjams “Zala Arms Double Duck” šoviniai

Turinys:

Eilę metų UAB “Zala Arms” bendradarbiauja su prancūzų grupe “Nobel Sport”, kurie yra šio sektoriaus lyderiai visame pasaulyje.

Didelę dalį medžiagų (parakai, tūtelės, kapsulės) UAB “Zala Arms” atsiveža iš šio gamintojo. Pastovus bendradarbiavimas, naujų produktų paieška, testavimas, bandymai, pritaikymas mūsų medžioklės rūšims – tai yra mūsų bendrovės darbuotojų kasdienybė. To dėka tai leidžia mums pasiekti aukštą savo gaminių kokybę ir būti mūsų regiono lyderiu.

Medžioklėse dažnai patenkame į skirtingas situacijas, kiekviena medžioklė unikali. Lietuvoje galime pasigirti labai plačia medžiojamų gyvūnų rūšių gausa.
Tai ne vien stambi ar smulki fauna, o jai sumedžioti reikia atitinkamų priemonių, žinių, patirties. Todėl mūsų gaminamų šovinių rūšių gausa atspindi medžiotojų norus, lūkesčius, o ilgų ieškojimų dėka, netgi pralenkia juos. Kad pagaminti gerą šovinį reikia ne tik atitikti saugumo ir balistinius reikalavimus, bet įdėti dalelę savęs, laiko, žinių ir patirties. Taip ir atsiranda nauji gaminiai, tokie kaip antiniai šoviniai “Double Duck”, “Bior” ar kulkiniai šoviniai “Target”.

Bet šiandien pakalbėsime tik apie antinius šovinius, kadangi ančių medžioklės pradžia jau čia pat!
Ančių medžioklės yra vienos populiariausių paukščių medžioklių ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Ankstų rytą, dar neišsisklaidžius rūkui, būrys bendraminčių traukia link vandens telkinių. Nuo jų neatsilieka ir keturkojai draugai. Visi į medžioklę! Vieni pykštelėti, kiti pabendrauti, o dar kiti ir laimikį parsinešti.

Dažniausiai pirmų medžioklių pradžioje, ten kur antys nebaidytos,jos skrenda žemai, bet tai nereiškia, jog jas bus lengvą sumedžioti. Juk daugelis šaudėme į “molinius” karvelius ir man teko matyti iš nuostabos nutįsusius veidus, kai lėkštelė nedideliu greičiu praskrido čia pat, o pokštelėjus net du šūvius ji ramiai prigulė ant žemės… Juk taip ir medžioklėje!

Antys skrenda ne vienodu atstumu ir skirtingomis kryptimis. Todėl reikalingas tam skirtas šovinys. Zala Arms “Bior” – puikiai tinka artimam šūviui. Penkto nr. (3,10 mm) šratai patalpinti į “Gualandi” pusiau konteinerį užtikriną didelę sklaidą jau 15 metrų atstumu. To nepasakysi apie “Express Line” tipo šovinius. Tai puikus šovinys, kurio greitis net 425 m/s. Pilnas konteineris leidžia tikslą pasiekti net daugiau kaip 30 metrų atstumu, o 36g. užtaisas, beveik garantuoja nuostabią vakarienę!

Ir pagaliau šio sezono naujiena “Double Duck”. Ilgų ieškojimų dėka mes pagaminome tokį šovinį, kuris skirtas ir tolimam ir artimam šūviui. Šovinio sudėtį sudaro “Cheddite France” tūtelė, “Gualandi” konteineris – skirtas 36g. užtaisui, “Nobel Sport” parakas, Italijos gamintojo spec. štampuoti “Locatelli” šratai. Šiame šovinyje šratai yra dviejų rūšių 3,10mm. ir 3,50mm.
Didesnio diametro šratai skrenda toliau, o jų greitis ir energija paukštį pasiekia didesniu atstumu. Mažesnio diametro šratų – pradinis greitis ir pasiskirstymas yra didesnis, todėl skrendant paukščiui arčiau jus turite didesnę galimybę namo grįžti su laimikiu jau po pirmo šūvio. Užtaisas sukelia dvigubą šoką! Du viename – tai ko Jums seniai reikėjo paukščių medžioklėse!

 

Taigi sveikinu visus su artėjančiu naujuoju medžioklės sezonu, linkiu taiklių šūvių mieli medžiotojai. Iki susitikimo medžioklėse! Medžioklei valio!

Autorius: Valdas Žala
Nuotraukos: Deividas Staponkus

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą