Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nauji “Zala Arms” šoviniai su “Gualandi Steel” kulka

Turinys:

„Gualandi ® STEEL“ yra Borra-Proiettile (šovinys) tipo 12 kalibro kulka su išsiskleidžiančia galvute, sukurta atskirai nuo klasikinio Borra-Proiettile Gualandi® 32 g. švino modelio, siekiant didinti kanopinių medžioklei skirtų produktų iš netoksiškų medžiagų pasirinkimą. Šis gaminys puikiai atitinka paskutines tendencijas ir išlieka nepriekaištingos Borra-Proiettile Gualandi® kokybės.

Ši plieninė sumažinto kalibro kulka buvo sukurta taip, kad dėl savo ypatingos pjausnių formos išsiskleistų iš karto, susidūrimo su taikiniu momentu.

Medžiojant kanopinius žvėris, centrinė viršutinė ašis garantuoja stabilumą ir tikslumą tiek judant trajektorija, tiek susidūrimo momentu, palengvindama greitą priekinių vainiklapių išsiskleidimą ir taip sustiprindama susidūrimą su gyvūno kūnu, pasiekiant didesnį nei vidutinį įdubos ir hidrodinaminio šoko lygį.

Taip pat, siekiant padidinti galutinį šoką, priekiniai vainiklapiai buvo sukurti taip, kad atsiskirtų nuo pagrindinio kulkos korpuso vos prasiskverbę į audinius apie 10 cm.

[ad id=”19955″]Plastikiniam Gualandi® Steel korpusui buvo sukurtas specialus Gualbo® konteinerio variantas: švininei versijai plastikinis korpusas yra su šoniniais liežuvėliais, kurie laiko plieninę kulką ir atsiskiria nuo pagrindinio korpuso vos tik jai išskriejus iš vamzdžio, taip leidžiant kulkai kartu su stabilizatoriaus kamščiu laisvai skrieti judesio trajetorija.
Konteineris ne tik garantuoja Gualandi ® Steel pusiausvyrą ir tikslumą skriejant trajektorija, bet taip pat apsaugo vamzdžius nuo plieninės kulkos trinties , taip užtikrindamas vamzdžių vientisumą ir galimybę kulką naudoti su bet kokiais „čokais“.
Medžiotojo konfortui , konteineris Gualandi® yra su šoko slopintuvu, leidžiančiu Gualandi ® Steel kulkai slopinti šūvio smūgį.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą