Išskirtinės kokybės šoviniai paukščių medžioklėms. Puikus kainos ir kokybės santykis. Jei dar neįsigijote šovinių ančių medžioklei – pats laikas tai padaryti!
Džiaugiamės galėdami pristatyti naujus šovinius ančių medžioklėms „Zala Arms Hunting” 32g ir 36g. Gaminant šiuos šovinius naudojamos aukščiausios kokybes medžiagos. „Cheddite” kapsulė užtikriną 100 % veikimą net ekstremaliomis sąlygomis.
Parakas „Nobel Sport” suteikia šūviui didelį greitį, o idealiai pagaminti šratai leidžia sumedžioti paukštį net 70 metru atstumu.
Puiki sklaida – kai į paukštį pataiko keletas šratų, sukelią mirtiną šoką ir jūsų keturkojui draugui nereikia ieškoti už kelių dešimčių metrų sužeisto paukščio.
Tai ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas. Kuriant šiuos šovinius buvo atsižvelgta į medžiotojų norus ir lūkesčius. Šoviniai gaminami toje pačioje gamykloje, kurioje gaminami ir „Rotweill” šoviniai.
Mes vertiname šūvio kokybę!!! Šovinių ieškokite visose „Zala Arms” parduotuvėse.