7 921

Kol kas stirninus medžioti galima

Turinys:

Vakar Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika pranešė atšaukęs praėjusią savaitę (gegužės 8 dienos) pasirašytus medžioklės taisyklių pakeitimus, kuriomis buvo leidžiama medžioti stirninus be limitų nuo gegužės 1 d. iki spalio 31 d.

Šiuo metu kito įsakymo kuris panaikintų šį pakeitimą nėra, todėl vadovaujantis paskutiniu aplinkos ministro įsakymu stirninus medžioti galima. Savo ruožtu mes informuosime kaip galima greičiau, jei bus paskelbti bet kokie nauji pakeitimai.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 81

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

10 komentarų

 • Butu prezidente Dalia G.,tam ministrui is kart sakytu atsistatydinki.Akivaidžiai visai LIETUVAI meluoja ir nieko jam uz tai.

  13
  4
 • Klausimas dabar tik kaip bus toliau….. ir jei jau Seimas, baltieji/žalieji vilkai ir kt. visažiniai pradės spręsti ir nutarti kokios bus medžioklės taisyklės tai galimai sulauksime, kad teisių neliks bus tik pareigos…… Tai galimai partijos ir prireiks.
  Iš kitos pusės rimto teisininko ir kreipimosi į teismą, žvėrys valstybės tai neturėdami teisių už žalą miškams, žemės savininkams ir t.t., gal tegu valstybė ir atlygina.

  28
  5
 • Gal užtenka čia postringauti….. Mūsų medžiotojų, šeimos narių, giminių, artimųjų ir draugų turėtų būti beveik 500000. Čia yra galinga jėga. Gal steigiam partiją?

  37
  4
  • Pritariu tai minčiai,ir pritars dauguma-steigiam partiją.Reikia tik tikrų lyderių,kas pradėtų juodą darbą parašų rinkime ir t.t..Kalbų jau mažai.Nes tie populistai ir oportunistai gali sunaikinti ir tai kas jau sukūrta.

   12
   2
 • Nėra dar įsakymo atšaukiančio 2020 m gegužės 8 d. medžioklės taisyklių pakeitimus? Tai ministro medžiolės taisyklių pakeitimo atšaukimas, kol kas yra tik žodinis ir jis dar negalioja?

  31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *