Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Naikinamos išmokos už sumedžiotus šernus

Turinys:

VMVT pateikė projektą panaikinti išmokas už vyresnes kaip 24 mėn. amžiaus šernų pateles nuo 2020 m. sausio 1 d. Primename, kad už iki 2019 m. gruodžio 20 d. sumedžiotos pateles bus mokamos išmokos pateikus prašymą iki 2020 m. sausio 15 d.

Medžioklės plotų naudotojams buvo mokama VMVT 100 Eur. dydžio išmoka už kiekvieną sumedžiotą vyresnę kaip 24 mėnesių amžiaus šerno patelę.

Medžioklės plotų naudotojai, siekiantys gauti išmokas, iki kiekvieno mėnesio 15 d. VMVT teritoriniam padaliniui turėjo pateikti prašymą už praėjusį mėnesį sumedžiotas šerno pateles, jeigu prašymas nebuvo teikiamas su kiekvienu aktu.

Medžiotojai turėjo užtikrinti, kad iš kiekvienos sumedžiotos šerno patelės būtų paimti kraujo mėginiai ir užpildyti šernų mėginių paėmimo aktai AKM, amžiui ir lyčiai nustatyti. Neteisingai paėmus mėginius ar blogai užpildžius prašymą arba aktą, išmoka už sumedžiotas šernų pateles nebuvo mokama.

Medžioklės plotų naudotojams išmokas VMVT išmokėdavo per 60 kalendorinių dienų nuo prašymų gavimo iš VMVT teritorinio padalinio dienos, pervesdama valstybės biudžeto lėšas į medžioklės ploto naudotojo prašyme nurodytą sąskaitą.

 

“Miske.lt”

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 2

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą