Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas pritarė pokyčiams

Turinys:

Šiandien vykusiame Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, svarstytas klausimas dėl Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo Nr. IX-705 3, 13 ir 37 straipsnių pakeitimo įstatymo projekto. Pakeitimų tikslas legalizuoti naktinio matymo taikiklių naudojimą civilinėje apyvartoje. Primename, kad šiam projektui pritarė 104 Seimo nariai, už balsavo 89, prieš 2, susilaikė 13. Plačiau apie šio projekto pakeitimus skaitykite čia.

Po diskusijų ir svarstymų, Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas vienbalsiai pritarė šiam projektui. Toliau projektas pateikiamas svarstymui Seimo posėdyje ir galutiniam jo priėmimui dėl kurių bus balsuojama.

Komiteto posėdis

Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo Nr. IX-705 3, 13 ir 37 straipsnių pakeitimo įstatymo projektą teikia šie Seimo nariai: Arvydas Pocius, Laurynas Kasčiūnas, Valdas Rakutis, Raimundas Lopata, Romualdas Vaitkus, Audrius Petrošius, Andrius Kupčinskas, Jonas Gudauskas, Justinas Urbanavičius, Algirdas Stončaitis, Juozas Varžgalys,Remigijus Žemaitaitis, Andrius Palionis, Tomas Bičiūnas, Jonas Pinskus, Andrius Mazuronis, Valentinas Bukauskas,Artūras Skardžius, Edmundas Pupinis, Valdemaras Valkiūnas, Kazys Starkevičius, Jurgita Sejonienė, Paulė Kuzmickienė,Sergejus Jovaiša, Irena Haase, Dalia Asanavičiūtė, Paulius Saudargas, Vytautas Juozapaitis, Algis Strelčiūnas.

Nuoroda į Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo Nr. IX-705 3, 13 ir 37 straipsnių pakeitimo įstatymo projektą.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.7 / 5. Balsavo: 41

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

2 Komentarai

 • dragunovas anatolijus vasilijaus
  Posted 2022.04.26 at 14:30

  Civilinei apyvartoj už. Jokiasi budais medziokleje

 • adv. Arūnas Marcinkevičius (LiGSA)
  Posted 2022.04.20 at 14:59

  Svarbu ir labai tikimės, kad toks abipusis supratingumas ir įsiklausymas, abipusėmis NVO ir Seimo pastangomis, plėsis ir gilės 😉

  12

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą