Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mirtini spąstai – melioracijos šuliniai

Turinys:

Prieš kurį laiką girdėjau siaubo istoriją, kad dvi savaites dingęs medžioklinis šuo buvo rastas dar gyvas melioracijos šulinyje. Jis ten įkritęs patyrė tikrą košmarą – melioracijos šulinyje buvo vandens.

Tas dvi savaites jis išgyveno, bet nė viena gyvybė nenusipelno tokių kančių ir išbandymų. Socialiniuose tinkluose sukasi keletas vaizdo įrašų: visai neseniai iš neuždaryto šulinio iškelta keletas šernų, taip pat buvo atvejis su dar vienu įkritusiu šunimi. O kiek atvejų mes net nežinome ir kiek daug gyvūnų, tikėkimės, kad ne žmonių, žuvo siaubingai kankindamiesi, įkritę į melioracijos šulinį?

Lapkričio pabaigoje medžioklėje po vieno kvartalo teko praeiti pro vieną tokį kelkraštyje esantį neuždengtą šulinį. Kitapus kelio – dar vienas toks.

Prisiminusi istoriją apie vargšą šunį, dvi savaites praleidusį šulinyje, nusprendžiau pažvelgti į vieną iš jų. Labai nustebau šulinyje pamačiusi pirmiausia elnio kaukolę su ragais, o paskui įžiūrėjau visus kitus kaulus.

Kokiu būdu elnias sugebėjo į tokį šulinį įvirsti? Juk tai didelis gyvūnas, o šulinys atrodo mažas. Kad ir kaip ten būtų, šis elnias jau gana seniai nugaišo siaubingomis sąlygomis. Pagalvojau, kad galbūt elnias į šulinį buvo įmestas, bet vietos vyrai tik pasijuokė – kas gi mestų į šulinį elnią?


Šaltinis žurnalas “Medžioklė”
Parengė: LINDA DOMBROVSKA
Kopijuoti čia pateiktą turinį be mūsų sutikimo draudžiama!

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą