Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Medžiotojų apklausa dėl šernų Afrikinio kiaulių maro kontrolės

Turinys:

Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto, Veterinarijos Akademijos mokslininkai bendradarbiaudami su Vokietijos Friedricho Leoflerio institutu organizuoja apklausą, kuria norima išsiaiškinti medžiotojų nuomonę ir lūkesčius dėl Lietuvoje taikomų Afrikinio kiaulių maro (AKM) kontrolės priemonių.

Anketą sudaro tik 19 trumpų klausimų, kuriuos atsakant užtruksite iki 10-15 min. Anketa yra visiškai anoniminė ir informacija apie Jūsų tapatybę ar būrelį nėra renkama. Apklausos rezultatai bus panaudoti moksliniams tikslams ir šernų AKM kontrolės programų Lietuvoje ruošimui. Todėl kiekvieno medžiotojo nuomonė ir atsakymai yra labai svarbūs.

Apklausos dalyviams sukurta internetinė nuorodą, kuri veikia tiek iš kompiuterių, tiek iš mobilių telefonų ar planšečių.  

Nuoroda į apklausą: https://www.surveymonkey.com/r/BDNHHXT

Dėmesio! Medžiotojų prašome į anketą atsakyti tik vieną kartą.

Jei Jums kyla klausimų, susijusių su anketa ar dėl AKM, galite susisiekti su tyrimą vykdančiais mokslininkais iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos: prof. Alvydu Malakausku el. paštu alvydas.malakauskas@lsmuni.lt, tel 8-61655322 arba Evelina Stončiūte el. paštu evelina.stonciute@lsmuni.lt , tel. 8-69316713.

Projektas remiamas Baltijos šalių ir Vokietijos aukštųjų mokyklų biuro per Vokietijos akademinių mainų tarnybą (DAAD) Vokietijos Federacinės Respublikos Užsienio reikalų ministerijos lėšomis.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.6 / 5. Balsavo: 12

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Merger Duo NXP50
Pirmieji „Pulsar“ multispektriniai žiūronai!

Žiūrėti apžvalgą