Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Medžiotojai perspėja Seimą dėl kibernetinių atakų jų vardu

Turinys:

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija: prieš Seimo narius pradėtos kibernetinės atakos. Anot medžiotojų bendruomenės, tam tikrose socialinių tinklų paskyrose neseniai pasirodė raginimai apsimesti medžiotojais ir masiškai siųsti laiškus Seimo nariams, su iš anksto parengtu turiniu.

„Pastaraisiais mėnesiais teko girdėti pačių įvairiausių spekuliacijų apie mus, kurios baigdavosi jų autoriams susipažinus su tikrais medžiotojais, jų veikla ar Lietuvos gamtos pagrindais. Tačiau raginimai imtis kibernetinių atakų, su iš anksto parengtais paruoštukais, apsimetant mūsų bendruomenės nariais ir jais užplūsti Seimo narius bei įstatymų priėmėjų institucijas  – turi būti įvertinti jau ne mūsų, o manau, kad atitinkamų institucijų“, – sako LMŽD direktorius Laimonas Daukša.

Anot jo, kai kurie Seimo nariai jau viešai į tokias veikas atkreipė dėmesį dar vakar, bet tai tėra vienetai.

„Mums žinoma apie tai, tad visus Seimo narius kviečiame nelikti abejingais tokiai veikai ir esant galimybėms apie tai pranešti atitinkamoms institucijoms. Be abejonės, tokius informacijos šaltinius galima pasitikrinti ir patiems. Paprašius atsiųsti medžiotojo bilieto kopiją su duomenimis, patvirtinančiais siuntėjo tapatybę, labai lengva patikrinti ar tai kibernetinio išpuolio dalyvis ar ne. Tai padėti padaryti galime ir mes. Gavę tokių laiškų kopijas padėsime nustatyti ar jų siuntėjas yra mūsų bendruomenės narys labai greitai, per savo bendruomenės tinklą“, – sako jis.

L. Daukšos teigimu, Lietuvos medžiotojų bendruomenė yra atvira, aktyviai bendraujanti, tad minėtos informacijos surinkimas, patikrinimas bus greitas ir efektyvus.

„Deja, bet reikia pripažinti, kad kažkas yra labai suinteresuotas visuomenės priešinimu ir klaidinimu. Ir tai daro labai aktyviai, net pasitelkus įvairias visuomenines organizacijas. Galiu tik dar kartą pabrėžti, kad būtent Lietuvos medžiotojų pastangų dėka, gyvūnijos populiacija Lietuvoje išaugo kartais, o kova su brakonieriais tapo gerokai efektyvesnė, kurioje net 2 iš keturių pradedamų tyrimų – medžiotojų pagalba“, – sako LMŽD direktorius.

LMŽD duomenimis, raginimai imtis kibernetinių atakų veiksmų prieš Seimo narius socialiniuose tinkluose pasirodė penktadienį, o pirmosios jų įgyvendintos dar vakar iš visos eilės pašto dėžučių, kurių autoriai apsimeta medžiotojais.

Seime kitą antradienį turėtų būti balsuojama dėl naktinių taikiklių naudojimo tvarkos Lietuvoje. Minėtą įrangą jau galima įsigyti ir laikyti Lietuvoje nuo pernai, tuo tarpu jos naudojimas kovoje su afrikiniu kiaulių maru – dar svarstomas. Lietuva yra viena iš nedaugelio europos šalių, nepriėmusi sprendimo dėl tokių priemonių naudojimo kovojant su AKM. LMŽD vienija virš 20 000 Lietuvos medžiotojų ir žvejų.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.7 / 5. Balsavo: 39

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

3 Komentarai

 • Dv
  Posted 2023.10.08 at 20:31

  Kai paklausai ką kalba TV laidoja Aistė Gedviliene,Marius Čepulis, kažkoks tai fotografas staciom akim sapalioja ir dar prisijunge Ališauskas su nusenusiu virpanciu balsu plius ekspertas Antanaitis pagalvojau iš kur šitie išlindo? Su medžiokle nieko bendro neturi vienas tas staciom akim nuo kažko priklausantis gal kažkiek gaudosi,bet negi nesupranta kad pilnatį šernai mažiau vaikšto atvirose šviesiose vietovėse.. Reikėtų ne tik saugumo dėmesio šiltiems draugams kurie prieš naktinius bet turėtų ir kitos tarnybos prasvieti jų finansavimo šaltinius!!!!! Be pinigėlių ilgai aktyvus nepabusi o dar nemažoj draugijoje su visais šitais kitais aktyvistais!!! Buvo toks plakatas prie Seimo Naktimis Šaudo Tik Banditai piketuotoju parašyta TV parodė , netoliese trinesi Linas už nugaros savo rankutes susidėjęs kaip tikras cekistas padėties šeimininkas iš paskos sliauze Aistė su ironiška šypsena kaip tikra komjaunuolių ir jai visur bandytai vaidenasi. Mūs Medžiotojus bandituoja, prieš mus ką tik nori tą dėlioja o mes ką mediniai patyciom bengaliniai? Draugijos draugam mažiau pataikaukite AM ministrui ir visai šitai sutvei kurie prieš mus medžiotojus nusistatę!!!!

  11
  2
 • Jons
  Posted 2023.10.08 at 20:18

  Ar ne jonauskininkai šitą velniava sugalvojo į seimą labai svarbu patekti reikia konkrečiai ištirti IR Pasodinti nors kartą tuos Lietuvos priešus gyvatės dirba Putinui ir Landsbergis tai ir komunistai juk akivaizdu negi jie dar mano kad mes runkelių TAUTA laikas imti teisingumą i savo rankas

  10
 • ALGIRDAS
  Posted 2023.10.08 at 19:11

  Mano manymu tai penktos kolonos darbeliai ir tuo tprivalo uzsiimti Lietuvos saugumas !!!!

  7
  1

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą