Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Medžioti išsiruošę joniškiečiai sumedžiojo brakonierių

Turinys:

Vasario 16-osios vakare į Joniškio rajone esantį Žmirklių kaimą buvo iškviesti Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių gyvosios gamtos apsaugos skyriaus darbuotojai ir Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai. Čia jiems buvo perduotas 51-nerių metų brakonieriavimu įtariamas vyras. Šį Joniškio rajono gyventoją sulaikė medžioklėn išsiruošę medžiotojai. Važiuodami automobiliu, ties Žmirklių kaimu esančių laukų griovyje jie pastebėjo kažką judant. Kai vyrai sustojo pažiūrėti, kas ten yra, iš griovio pašoko vyras ir nuskuodė laukais. Trijulė pasileido paskui ir bėglį sulaikė. Sugrįžę į vietą, iš kurios jis pakilo, medžiotojai rado arbaletą su optiniu taikikliu ir dviem strėlėmis.

Atvykę pareigūnai nustatė, kad arbaletas priklauso sulaikytajam, kuris leidimo jam laikyti neturi. Kadangi ant vienos iš rastų strėlių buvo matyti į kraują panašios rausvos dėmės, kilo įtarimas, kad vyras nelegaliai medžiojo. Jis tą pripažino, tačiau neigė, kad būtų ką sumedžiojęs. Apžiūrėjus aplink esančią teritoriją, nušautų gyvūnų nerasta.

Kadangi vyras turėjo neteisėtai įsigytą ginklą, jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais. Jo gyvenamojoje vietoje buvo atlikta krata. Ir nors sulaikytasis prieš tai pareigūnams teigė, kad daugiau nelegalių ginklų neturi, jo garaže jų buvo rastas nelegaliai laikomas savadarbis šaunamasis ginklas su optika, 6 įvairaus kalibro šoviniai, 75 mažo kalibro graižtvinio šautuvo šoviniai ir dėžutė su 58 pneumatinio šautuvo šoviniais, o automobilyje – 18 strėlių. Vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Dėl neteisėto ginklų ir šaudmenų laikymo jam pareikštas įtarimas ir jo laukia baudžiamoji atsakomybė.

Taip pat jam pradėta ir administracinė teisena. Gamtosaugininkai joniškiečiui surašė administracinio nusižengimo protokolą už tai, kad neturėdamas medžioklės lapo neteisėtai medžiojo draudžiamu ginklu – arbaletu su naktiniu taikikliu.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.8 / 5. Balsavo: 20

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now