Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Medžioti iš transporto priemonės draudžiama

Turinys:

Panevėžio apygardos teismas „padėjo galutinį tašką“ byloje, kurioje asmuo E. P. buvo pripažintas kaltu, šiurkščiai pažeidus medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisykles.
2017 m. spalio 26 d. buvo nustatyta, kad Pasvalio rajono medžiotojas medžiojo draudžiamu būdu, t. y. iš transporto priemonės, medžioklės metu su savimi turėjo užtaisytą graižtvinį šautuvą.
Panevėžio apylinkės teismas (Pasvalio rūmai) 2018 m. sausio 13 d. priėmė nutarimą administracinio nusižengimo byloje, kuriame nurodė, kad nėra surinkta neginčijamų įrodymų, kad asmuo medžiojo iš automobilio, asmenį E. P, pripažino kaltu padarius saugaus elgesio medžioklėje administracinį nusižengimą numatytą ANK 290 straipsnio 1 dalyje ir jam skyrė 75 eurų baudą.
Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamentas apskundė šį nutarimą Panevėžio apygardos teismui, kurio medžiotojo paaiškinimai, kad šautuvą užsitaisė, nes bijojo vilkų, neįtikino.
Teismas išnagrinėjo visus surinktus įrodymus byloje ir konstatavo, kad E. P. šiurkščiai pažeidė medžioklės taisykles (medžiojo iš transporto priemonės), panaikino Panevėžio apylinkės teismo (Pasvalio rūmų) nutarimą ir E. P. pripažino kaltu padarius nusižengimą numatytą ANK 290 str. 5 d. ir skyrė 600 eurų baudą, graižtvinio šautuvo BLASER R8, 2 šovinių konfiskavimą ir teisės medžioti atėmimą vieneriems metams.


Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamentas

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą