Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Medžioklės taisyklės – nė motais

Turinys:

Rugsėjo 5 d. Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai kartu su Kelmės rajono aplinkos apsaugos agentūros specialistais ir neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais surengė reidą, siekdami užtikrinti medžioklės taisyklių reikalavimus.

Apie 22 val. Kelmės rajone prie Karklėnalių kaimo pastebėtas įtartinai medžiojantis pilietis. Netrukus aplinkos apsaugos inspektoriai pastebėjo, kaip medžiotojas, išlipęs iš bokštelio ir eidamas pastatyto automobilio link, ėmė šviesti į gretimas palaukes. Vėliau šis pilietis buvo sulaikytas „Mitsubishi“ markės visureigyje, greta jo, ant priekinio kilimėlio, matėsi graižtvinio medžioklinio šautuvo šovinys, o ant galinės sėdynės tarp dviejų priekinių sėdynių – numestas graižtvinis medžioklinis šautuvas „Winchester“, kurio lizde buvo šovinys, o dėtuvėje dar vienas.

Atidžiau apžiūrėjus automobilį, buvo rastas sumedžiotas didžiosios anties patinas, kurį medžiotojas nušovė, prieš sėsdamas tykoti į bokštelį mažo kalibro graižtvinių šautuvu „TOZ“.

Paprašius medžiotojo pateikti medžioklės lapą, jis teigė, kad lapas liko pas vadovą kitoje miško pusėje, vėliau pateikė negaliojantį medžioklės lapą ir prisipažino, kad medžioklės vadovo nėra.

Sulaikytajam Kelmės rajono Pašilės medžiotojų būrelio medžiotojui surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas. Jam bus paskirta administracinė nuobauda – teisės medžioti atėmimas nuo vienų iki trejų metų. Taip pat bus konfiskuoti abu graižtviniai medžiokliniai šautuvai ir teks atlyginti gamtai padarytą žalą.

amVisuomenės informavimo skyrius
2013-09-06

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą