Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Medžiojo pas kaimynus

Turinys:

2018 m. vasario 2 d. buvo gautas medžiotojų pranešimas, kad „Kibirkštis“ medžioklės plotų vienete brakonieriaujama. Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nedelsiant sureagavo į pranešimą ir išvyko į Lazdijų rajone esantį „Kibirkštis“ medžioklės plotų vienetą.

Atvykus pareigūnams į įvykio vietą, buvo sulaikytas medžiotojų būrelio „Šilelis“ medžiotojas V. M, kuris svetimame medžioklės plotų vienete pasistatė stacionarų medžioklės bokštelį, viliojo pašarais šernus ir juos medžiojo neturėdamas medžioklės lapo. Tą vakarą V. M. buvo sulaikytas dorojant neteisėtai sumedžiotą šerno jauniklį. Nors medžiotojas stengėsi nuo pareigūnų bėgti, tačiau nesėkmingai. Sulaikius V. M. paaiškėjo, kad su savo graižtviniu šautuvu V. M. sumedžiojo šerno jauniklį, kurį karučiu sutemus parsigabeno į savo sodybą. Sulaikant V. M. taip pat dalyvavo Lazdijų rajono policijos ir Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Lazdijų rajono agentūros pareigūnai bei Medžiotojų klubo „Kibirkštis“ medžiotojai.

Medžiotojų būrelio „Šilelis“ medžiotojui gresia atsakomybė pagal ANK 290 str. 8, 9 dalis, kurios užtraukia teisės medžioti atėmimą nuo 1 iki 5 metų, su nusižengimo padarymo įrankių, transporto priemonių, nusižengimo padarymo priemonių konfiskavimu. Taip pat V. M. teks atlyginti gamtai padarytą žalą – 1003 eurų ieškinį.

Alytaus r. gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos informacija

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą