Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Medžiojam stirniną miške

Kadangi šiuo metu stirninų medžioklė laukuose ir pamiškėse yra sudėtinga dėl aukštos žolės ir pasėlių, savo laimę nusprendžiau išbandyti miške. Kaip man sekėsi kviečiu pasižiūrėti šiame video reportaže.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.6 / 5. Balsavo: 31

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

 • Gediminas II
  Posted 2020.07.28 at 13:37

  Puikus, paprastas ir natūralus video visokios patirties turintiems medžiotojams.
  Naudingų pamokų niekada nebus per daug – gyveni žmogus ir mokaisi amžinai!
  Tačiau, milžiniška tiesa – apie vilkus – keliančius vis didesnį pavojų ir didmiesčiams. Mūsų klubo plotai – 50 km nuo Vilniaus, turime kelis klubo narius-medžiotojus-žemės savininkus, kurie su didele nuostaba pasakoja apie tai, jog anksti ryte tiesiog gyvai mato savo laukuose, kaip pilkiai gainioja stirnas ir visa tai dar spėja įamžinti telefono kamera. O kiek kitų, jų kaimynystėje gyvenančių ūkininkų ir šiaip gyventojų, “verkiančių” dėl papjautų kiemuose šunų ar kitų naminių gyvulių ir ne tik vilkų-jauniklių mokymo laikotarpiu. Jau norma tampa ir tai, jog pvz, jų žmonoms tenka auklėti perspėjimu savo vaikus ne tik “policininku”, bet ir vilkais!
  Truputis sarkazmo – jaučiu, kad savo anūkus greit teks ir mums panašiais būdais raminti, kad dviračiais nevažiuotų į Vilniaus m. pakraščio parką, nes ten yra vilkų!
  Mastančiam ir veikliam LR piliečiui tai absoliučiai artima tiesa!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą