Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Matau juodą ir baltą žmogų

Laisvėje gyvenantys žvėrys ir paukščiai priklauso valstybei. Įvairių rūšių paukščių ir žvėrių populiacijų reguliavimas perduotas medžiotojams. Medžiotojai saugo ir reguliuoja populiacijų gausą, užtikrina jų tvarumą valstybės nustatyta tvarka, atstato išnykusias ar išnaikintas rūšis, tuo pačiu sumoka mokesčius valstybei, bei atlygina tam tikrų žvėrių rūšių padarytą žalą. Valstybė, per valstybinius miškininkus, taip pat investuoja savo lėšas šių populiacijų tvarumui, t.y. išleidžia milijonus eurų apsaugodama jaunus miškus nuo žvėrių daromos žalos.

Medžioklė nėra pramoga, tai ūkinių priemonių dalis, siekiant išsaugoti pusiausvyrą tarp populiacijų gausos, daromos žalos ir išsaugojimo ateities kartoms. Nežinant medžioklės ūkio tvarkymo principų, visada medžiotojas tapatinamas su mėsininku, nes medžioklė, viena iš ūkinių darbų, kuri yra labiausiai matoma ir sudaro klaidingą įvaizdį.

Žiūrint filmuotą laidą su R. Janutiene matau juodą ir baltą žmogų. Vienas ramus, išsilavinęs, kultūringas, apsirengęs pagal visus europinius reikalavimus, kantriai ir teisiškai aiškina piktoms moteriškėms elementarius dalykus. Kitas žmogus, piktas ir pagiežingas su malonumu provokuoja ir žemina kitą žmogų bei sukurtose platformose pateikia tiesos neatitinkančią informaciją. Matyt problema ne ta, gerb. Rūtai verkiant reikėjo ant kažko išlieti savo neigiamą energiją. Yra tokia žmonių grupė tautoje vadinamų energetiniais vampyrais. Manau Rūtos minėta veikla yra neteisėta ir žemina ne tik tam tikrą visuomenės grupę, pat ir pačią Rūtą.

Šiandiena aišku, kad mums skubiai reikia įstatyminės bazės minėtų situacijų įvertinimui. Kitose ES valstybėse tai yra. Mane dar sukrėtė atsiliepimai elektroninėje erdvėje, daugelis jų šlykštūs, žeminantys kito žmogaus, ypač moters, orumą. Mes nežinome kas juos rašinėja, savi, svetimi ar pasamdyti, tačiau to neturi būti. Manau bet koks ginčas neturi peržengti padorumo ribų. Medžiotojų sąjunga ”Gamta“ atsiriboja nuo visų įžeidžiančių ir žeminančių komentarų bei juos rašančių asmenų, „tariamų medžiotojų“.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.6 / 5. Balsavo: 103

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą