Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

LMŽD viešas pareiškimas dėl įvykių Ukmergėje

Turinys:

Reaguojant į Ukmergės medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko Vaido Bakanausko padarytą administracinį teisės pažeidimą, susijiusį su neteisėta lašišų žvejyba Siesarties upėje, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija viešai smerkia bet kokią neteisėtą veiklą ir pasisako, kad tokie poelgiai, nėra priimtini ir toleruotini, juolab kai juos padaro asmenys, kurie turi ne tik patys teisingai elgtis, bet ir turi kitiems formuoti teisingą ir atsakingą elgesį gamtoje. 

Žinome, kad dėl galimai neteisėtos žvejybos yra pradėta administracinė teisės procedūra ir tikimės, kad šis atvejis bus išaiškintas kaip galima greičiau, o galimai pažeidimus padarę asmenys sulauks atsakomybės, sako LMŽD direktorius Laimonas Daukša. Galiu patvirtinti, kad atsakomybės reikalaujame ir mes, Vaidas Bakanauskas turi trauktis iš pareigų ir tai esame su juo sutarę. Reikia pažymėti, kad dauguma LMŽD rajoninių draugijų pirmininkų dirba visuomeniniais pagrindais ir neatlygintinai, todėl šiuo atveju, nėra reikalingos darbo sutarties nutraukimo procedūros, pakaks Registrų centrui pateikti prašymą apie juridinio asmens vadovo pasikeitimą. 

Kaip bebūtų apmaudu, tokie poelgiai nepuošia žvejų ir medžiotojų bendruomenės, šiuo atveju, net užtraukia gėdą mūsų organizacijai. Žvejų ir medžiotojų veikloje dirbantys asmenys sau turi kelti nepriekaištingos reputacijos reikalavimus, todėl šis atvejis turi visus sudrausminti ir priversti pagalvoti apie bendrą atsakomybę. 

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.7 / 5. Balsavo: 84

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

7 Komentarai

 • Juozas
  Posted 2022.11.16 at 09:52

  Gėda visai draugijai, kad toks supuvėlis Vaidas Bakanauskas vadovavo Umergės MŽD, be visa ko jis ir Žemaitkiemio būrelio vadas.. Nariai puikiai žinojo apie jo veiklas ir iš kur tie ikrai ant stalo.
  Po tokio gėdingo poelgio jo turėtų nelikti jokiose pareigose ar postuose, tuo pačiu ir atimti teisę medžioti.

  18
 • medziotojas
  Posted 2022.11.16 at 07:45

  pradetas iki teisminis ivikis tai ir turetu buti atimtas leidimas ginklam jai as gerai suprantu o gal ir klystu

  • Giedrius
   Posted 2022.11.23 at 19:51

   Geda kad toks parazitas vadovauja! Taskosi ikrais ir visiems dzin is kur jie! Gi puikiai elitas edes tas ikras zinojo, kad jos nes is maximos!
   Gal tas pats elitas – draugeliai gali ir daugiau papasakoti, kas ten to brakonieriaus vaido suni nusove per medziokle svieziai!
   Lauk brauda is visur!

 • Dv
  Posted 2022.11.15 at 21:02

  Ginklai tikrai ne prie ko,va kad žvejyba neteisėtai vykdė su draudzemais įrankiais tai jau čia negerai bus draugijos draugui!!! Piniginė irgi bus tikrai pravalyta kaip saka Utenoje raikia baudų sumaket ir gali tadu piniginen žiūrėt,zodziu blagai draugijas draugai!!!!

  16
  1
 • Ūkininkas
  Posted 2022.11.15 at 13:38

  o tai kas ,kad pasitraukė, neturi būti medžiotojas

  14
  4
  • Lietuva
   Posted 2022.11.15 at 15:10

   Nesijaudinkit. AA surinks ir ginklus, ir leidimus..

   17
   4
  • Untanas
   Posted 2022.11.16 at 00:00

   Kokiu tikslu ginklus turetu surinkti?

   3
   2

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą