Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„LMŽD“ pirmininko rinkimai 2021m.

Turinys:

Nuo pastarųjų Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko rinkimų prabėgo jau du metai. 2019 metais į pirmininko postą buvo išrinktas Jonas Talmantas, kuris ir šiai dienai vadovauja draugijai. Ilgus metus šiai organizacijai vadovavo socialdemokratas, buvęs Seimo narys Bronius Bradauskas.

Nuo pat įkūrimo Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija yra didžiausia medžiotojus vienijanti organizacija, tačiau eiliniai medžiotojai jau senai pasigenda tinkamo jų interesų atstovavimo. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijoje būtą įvykių kurie neigiamai paveikė visą medžiotojų įvaizdį ir pablogino visuomenės požiūrį į medžiotojus. Apie kitas problemas su kuriomis dabar susiduria draugija klabėti net neverta.

Jei artimiausiu metu Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijoje neįvyks svarbių pokyčių, greičiausiai jos laukia ne kokia ateitis. Bet kokiu atveju Medžiotojų bendruomenė negali leisti sunykti didžiausiai draugijai, todėl belieka tikėtis, kad rajonų skyrių vadovai labai gerai pagalvos už ką atiduoti savo balsą ir kokios ateities jie nori.

Šiuo metu kiek mums žinoma į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko postą ruošiasi kandidatuoti Jonas Talmantas ir Virginijus Kantauskas.

[totalpoll id=”37247″ screen=”results”]

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.4 / 5. Balsavo: 11

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

1 Komentarai

  • Jonas
    Posted 2021.07.16 at 15:17

    Kantauskas -kas toks,kodėl jį verta rinkti.

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą