Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„LMŽD“ pirmininko rinkimai 2019m

Turinys:

Artėja Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko rinkimai, kurie įvyks balandžio 18d „LMŽD“ suvažiavime. Didžioji dalis Lietuvos medžiotojų yra „LMŽD“ nariai, kurie mokėjo sąvado mokestį daugelį metų, tačiau visi puikiai žinome koks dabar yra medžiotojo vardas visuomenėje ir kokių medžioklės taisyklių pakeitimų sulaukėme.

Daugelis deda viltis į šiuos „LMŽD“ pirmininko rinkimus ir tikisi teigiamų permainų. Kadangi draugijos pirmininko rinkimai vyks už uždarų durų, noriu pakviesti visus medžiotojus išreikšti savo nuomone „Miske.lt“ balsavime.

Nenoriu įtakoti niekieno sprendimo, tačiau trumpai išdėstysiu savo pastebėjimus apie kiekvieną kandidatą.

Eugenijus Tijušas
Šio kandidato į „LMŽD“ pirmininko postą pristatinėti nereikia. Visi puikiai žinote kokius darbus jis padarė medžiotojų labui. Eugenijaus Tijušo kandidatūrą į „LMŽD“ pirmininko postą palaiko ir Bronius Bradauskas.

Jonas Talmantas
Nuo 2008 m. liepos 11 d. eina Lietuvos Ūkininkų Sąjungos (LŪS) Pirmininko pareigas. Kyla didelis klausimas ar nebus maišomi medžiotojų ir ūkininkų interesai. „LMŽD“ kaip organizaciją visų pirma turi atstovauti medžiotojų interesus.

Virginijus Kantauskas
Verslininkas ir „Biovela Group“ įkūrėjas. Asmeniškai šio žmogaus nepažįstu, tačiau kiek yra tekę bendrauti ir domėtis šiuo kandidatu, susidariau teigiamą įspūdį. Žmogus kuris sugebėjo sukurti tokio dydžio verslą, turėtų sugebėti sutvarkyti ir „LMŽD“.

Kviečiu visus išreikšti savo nuomonę balsuojant už jums patinkantį kandidatą į „LMŽD“ pirmininko postą. Balsavimas vyks iki 2019.04.17.

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

7 Komentarai

 • Sigitas
  Posted 2019.04.13 at 08:23

  Ponai medžiotojai juk esame ne pletkų bobos, o rašote tokius dalykus apie kuriuos nieko konkretaus nežinote ir paistot nesąmones. Nemanau kad toks garbingu žmonių drapstymas purvais daro daug garbes medžiotoju bendruomenei, jau ir taip užtenka to purvo iš tu kurie nesigilindami į mūsų veikla ir tikslus mus juodina. Gerbkime bent jau patys save ir prieš rašydami komentarą gerai pagalvokime!

  3
  1
 • Rimantas
  Posted 2019.04.11 at 09:05

  Manau,jei buvo kazkokie pinigai skirti ,tai gal uz tuos pinigus ministras Navickas is Baltarusijos nupirko kazkokius zvirblius o gal pinigus pravede buvusiai savo firmai kazkokiems mesvabaliams saugoti. Vienas Dievas tezino kas dedasi musu Lietuvelej.

  9
  1
 • Rimantas
  Posted 2019.04.11 at 08:54

  Manau kad sita nesamone sklaidzia Gaidamaviciaus saika.Draugija jokiu pinigu ,vilku naikinimui negauna ir negavo.Mes issilaikome patys savo lesomis.

  3
  1
 • Rolas
  Posted 2019.04.10 at 13:16

  Rimai nuo tos vietos: “Arba kur nuėjo tūkstantinės sumos, skirtos pereitų/užpereitų metų vilkų apskaitai vykdyti?” gal galima plačiau, nes nežinau, kad tokie pinigai buvo skirti. O jei nebuvo skirti, tai Jūsų teiginys yra labai arti šmeižto, už ką yra numatyta baudžiamoji atsakomybė.

  9
  2
 • Virginijus
  Posted 2019.04.10 at 07:09

  Tijusas jau parode kad gali imt, ir tik i viena puse. Turetu zmones parodyt kad pakanka, bet matyt ratas didelis, kam tai naudinga

  10
  2
 • Tomas
  Posted 2019.04.09 at 19:38

  Žiūriu aš į rezultatas ir stebiuosi! Visi rėkia, kad LMŽD prastai dirbo ir neatstovavo medžiotojų todėl esame tokioje situacijoje, bet balsuojat už E. Tijušą? Kas yra vyrai, jums su protu viskas gerai? 😀 E. Tijušas realiai ir valdė LMŽD, puikiai įsisavinimo pajamas, kėlė gandrams lizdus, o jūs vistiek už jį balsuojat? Gal kas iš balsavusių išdėstys savo argumentus. Pradeda atrodyti, kad gyvenam avių šalyje…

  18
  3
 • Rimas
  Posted 2019.04.09 at 17:12

  “Visi puikiai žinome ,kokius jis (E.Tijušas) darbus padarė medžiotojų labui…”.Žinome puikiai, kaip buvo ištikimas brudauskų ūsuotųjų bebrų klapčiukas, kaip pasistengė, kad žemių savininkai, kurių laukuose LMŽD medžiotojai medžioja, būtų išmesti iš savo žemėse įkurtų medžioklės plotų. Na, ne visai tiksliai žinome, kaip jam pavyko “įsisavinti” ES milijoninę paramą , skirtą vieno gandralizdžio juodajam gandrui iškėlimui medyje bei kelių betoninių vamzdžių patiesimui po keliu neva tai kažkokių varliagyvių migravimui į savo vietas.Gal STT ar FNTT galėtų paaiškinti? Arba kur nuėjo tūkstantinės sumos, skirtos pereitų/užpereitų metų vilkų apskaitai vykdyti? Draugija pinigus tai gavo tam projektui, o apskaitą už dyka vykdė patys medžiotojai, miškininkai, aplinkosaugos entuziastai,… tai kur gi tie pinigai atsidūrė?

  13
  9

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą