Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

LMŽD padėka už palaikymą

Turinys:

Brangūs gamtos mylėtojai, jos sargai, visi Lietuvos medžiotojai. Visiems reiškiame nuoširdžiausią padėką už palaikymą, mintis, argumentus, drąsą ir svarbiausia – parodytą iniciatyvą, skleisti žinias apie tai ką mes visi darome bei kuo prisidedame prie Lietuvos gamtos išsaugojimo visuomenės poreikiams bei mūsų įstatymų leidėjams atliepti.

Jūsų nuopelnas ir indėlis yra milžiniški, o geriausiai tai įrodo balsai Seimo salėje, svarstant naktinių taikiklių tvarkos įteisinimą Lietuvoje.

Nors ir pritrūko vos kelių balsų, kad Lietuva būtų priartėjusi prie daugelio ES ar pasaulio šalių, aktyviai kovojančių su afrikiniu kiaulių maru ne žodžiais, o darbais, medžiotojų balsas ne tik buvo išgirstas, bet ir pirmą kartą deramai atstovaujamas.

Bet svarbiausia, kad jis buvo atstovaujamas pasitelkus argumentus apie tai ką mes darome, ką mes veikiame, už ką mes atsakome ir kaip užtikriname Lietuvos žvėrių populiacijos spurtą ir gamtos apsaugą.

Ir visa tai mums pavyko pasiekti ne metus ar penkerius, o tik per kelis mėnesius, kuomet nutarėme pasirinkti atvirumo, skaidrumo ir dialogo kelią.

Tad dar kartą norime jums padėkoti, kurie mus palaikėt. Jūsų žodžiai, žinutės ar asmeniniai skambučiai – tapo svariais argumentais, kurie yra geriausias įrodymas, kad einame teisingų pokyčių keliu ir jokios duobės tame kelyje nėra baisios, jei turime bendrą tikslą, link ko judame.

Nurimus aistroms Seime, ypatingai norime jums padėkoti už tai, kad padėjote atlaikyti ir pačias įvairiausias spekuliacijas apie mus, įveikti bandymus skaidyti Lietuvos žmones, juos klaidinant ar tyčia kiršinant.

Visi tapome liudininkais kaip šią savaitę buvo bandoma klaidinti Seimo narius, apsimetant mūsų nariais ir kaip reaguojama, kai tai buvo atskleista.

Kad ir kaip norėtume tikėti, kad tai daugiau nepasikartos, būti tuo tikri negalime.

Tačiau aišku viena – geriausias atsakas į bet kokias iniciatyvas yra atvirumas ir skaidrumas, kurio ir toliau laikysimės.

Tad jau visai netrukus visiems jums pristatysime mūsų bendruomenės pokyčių planą, kuris turėtų tapti ilgalaike mūsų veiklos strategija, grįsta realiais darbais, atvirumu, bendradarbiavimu su visuomene ir geriausiomis pasaulio praktikomis.

Apie visą tai – visai netrukus.

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos administracija

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 39

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

4 Komentarai

 • Just
  Posted 2023.10.14 at 22:07

  Ir briedis ir taurusis šernas automatiškai gauna po tikslų šūvį, kas blogiausia tai pačiam smagume ir dar lš termovizorinės optikos.

  2
  6
 • Jons
  Posted 2023.10.14 at 10:05

  Geras teisingas straipsnis pasirodo dar ir seime yra neuzzombintu žmonių O briedis ko gero yra genys tik išvertus į rusų kalbą kas nežino tai yra guglas jis išversti pades

  7
  1
 • Briedis
  Posted 2023.10.13 at 20:25

  Aciu dievui kad tai neivyko. Einu isgersiu uz tai

  5
  10
  • Taurusis Šernas
   Posted 2023.10.13 at 22:27

   Briedi, tinkames prie eglės už 9 krūmo, perlausim bonkele!

Komentuoti

Kaip prišaudyti priedėlį?

Žiūrėti apžvalgą