Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija: argumentai nugalėjo emocijas ir neišmanymą

Turinys:

Pirmą kartą šalies istorijoje argumentai nugalėjo emocijas ir neišmanymą – LR Seimas atmetė Prezidento veto dėl naktinių taikiklių naudojimo tvarkos! Už tai dėkojame kiekvienam mūsų bendruomenės nariui. Tokį sprendimą palaikė 75 Seimo nariai, 39 pasisakė prieš, o susilaikė 10. Tam, kad prezidento veto būtų atmestas, siūlymą turėjo palaikyti ne mažiau kaip 71 Seimo narys.

Tuo tarpu, šios dienos Seimo narių balsavimą dėl naktinių taikiklių įrangos įteisinimo medžioklėje kovojant su šalies smulkiaisiais ir invaziniais plėšrūnais bei afrikiniu kiaulių maru, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija (LMŽD) vertina teigiamai.

Manome, kad visose brandžiose valstybėse įstatymų priėmimas ar permainos turi būti grindžiamos argumentais, o ne emocijomis, kompetenciją turinčių vertinimais, o ne socialinių tinklų peticijomis, tad kitoks Seimo sprendimas būtų daugiau negu keistas.

Bendruomenės vardu norime padėkoti tiems, kurie pasirinko girdėti argumentus ir vadovavosi sveiku protu, o ne emocijomis ir tuščiais beprasmiais kai kurių postringavimais ar rėmėsi melagingomis peticijomis. Bet kartu gaila, kad reikėjo daugiau nei pusantrų metų tam, kad Lietuvoje būtų įteisinti vakarietiškos medžioklės standartai ir išgirsti bei tinkamai suprasti dešimtis kartų kartoti argumentai, o kai kurių emocijos bei keisti išvedžiojimai – padėti į šoną.

Juk būtent Jūs – Lietuvos medžiotojai, esate patys didžiausi šalies gamtos draugai. Ir jei ne Jūs visi – tokios žavingos gamtos, žvėrių gausos, Lietuva neturėtų. Negalėtų ją mėgautis ir visi tie, kurie net nebūtinai yra mūsų šalininkai.

Būtent tai ir yra pati geriausia žinutė kiekvienam, teigiančiam kitaip. Ir tai yra pats geriausias argumentas, kurį bet kada galima paremti faktais.

Esame labai dėkingi kiekvienam prisijungusiam į diskusijas apie medžioklę, už argumentus oponentams ir kitą nuomonę turėjusiems, išlaikytą toną bei bendravimo kultūrą, tik dar kartą parodžiusią visiems, kad tikri medžiotojai – tai ne kažkokie brakonieriai, o tvirta, skaidri ir vieninga bendruomenė, neabejinga Lietuvos gamtai ir jos nepriklausomybei.

Net ir tada, kai gyvename valstybėje, kurios kaimynai kovoja krauju už savo išlikimą, o mūsų politinės darbotvarkės kertiniu klausimu tampa visame pasaulyje legalios įrangos medžioklėje naudojimo įteisinimas, kuris net neturėjo tokiu tapti!

Įvertinkite straipsnį

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 47

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

6 Komentarai

 • Antanas
  Posted 2024.03.14 at 22:56

  Nežinau, ar visų klaipėdiečių medžiotojų vardu, bet dalies tai tikrai, didžiausia padėka Audriui Petrošiui už įspūdingus išstojimus ir kalbas Seime atstovint sveiko proto poziciją! Didžiuojamės tavimi!

  21
  4
 • K
  Posted 2024.03.14 at 18:40

  Kokia čia medžioklė ir koks čia medžiotojas kultūra ir supratimas žemiau plintuso jeigu tokių priemonių reik

  12
  43
  • Paco
   Posted 2024.03.14 at 19:08

   Ei tu K(urva),tai tu gal be priemoniu jokiu?cia gi savo pezalus is ismaniojo rasai,ne is laidinio suki?su medziokle nieko bendro neturi ir nelysk kur nereikalingas esi.tai i balsavima nuo15 varysi?

   23
   1
  • R
   Posted 2024.03.22 at 20:54

   Tai gal dar pradėkim su ietim ar plikom rankom medžiot. :Ddd 🤡

 • Vaidotas
  Posted 2024.03.14 at 18:20

  Pritariu visu 100 procentų!

  15
  3
 • Renaldas
  Posted 2024.03.14 at 17:40

  Pagaliau medziosim kaip didzioji dalis europoj!
  Pagarba ir didelis aciu vyrams seime nudirbusiems velniskai sunku darba.
  BEJA BALSUOSIM IRGI KAIP EUROPOJ
  VISI MEDZIOTOJAI TURBUT ZINO UZ KA🙂

  40
  5

Komentuoti

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now